INSPIRACE

Jak si splnit sen o dokonalé kuchyni na míru? Máme řešení!

Potřebujete novou kuchyni a běžné sektorové varianty nejsou to pravé? Není se čemu divit, protože hlavně do více atypických prostor a pro splnění náročnějších požadavků nepředstavují vhodnou volbu. Při investici do kuchyně se vyplatí zvolit kvalitu v podobě pořádné kuchyně na míru. Co to obnáší a na koho se obrátit, když si chcete splnit všechny požadavky ohledně dokonalého zařízení kuchyně?

Kuchyně různých typů

Při výběru kuchyně záleží na vkusu i limitech z pohledu financí. Kuchyňské studio Kuchyně Kuchař to moc dobře ví, takže k dispozici je několik základních modelů. Návrh kuchyně se tak může nést v designovém duchu, v rustikálním stylu, nebo jako startovací varianta pro mladé rodiny a všechny, kteří nemají takový rozpočet.

Jaký je postup při návrhu kuchyně na míru

V první řadě si vyberete styl, v jakém chcete novou kuchyni zařizovat. Následně zbývá výběr hlavních prvků z pohledu materiálů a barev. K tomu samozřejmě nesmí chybět doplňky a případně i výběr spotřebičů. Ty bývají v případě kuchyně na míru velmi důležité a jejich úkolem je podpořit výsledek nejenom příjemným vzhledem, ale i kvalitou, která nabídne spolehlivé používání i po letech.

Osobní přístup při návrhu kuchyně

A protože je rekonstrukce kuchyně velkým okamžikem, který si zaslouží dostatečnou pozornost ze strany profesionálů v kuchyňském studiu, pečlivě vybírejte, do jakých rukou se svěříte. Jakmile objevíte skutečného odborníka ve svém oboru, jako je například pan Kuchař, který je majitelem kuchyňského studia, můžete se těšit na skvělý a do puntíku promyšlený výsledek. Díky více než 25 letům zkušeností v realizacích kuchyní dokáže odhadnout, jaká varianta bude ta správná, a navrhne i případná alternativní řešení.

Pro lepší představu o tom, jak může vypadat návrh kuchyně i výsledná realizace navštivte stránky kuchyňského studia a podívejte se na již zpracované projekty. Dozvíte se také více informací o tom, jak celý proces funguje a co bude potřeba z vaší strany.

Na co si dát pozor při výběru kuchyně?

I přes profesionální a zkušené vedení odborníků z kuchyňského studia je dobré dopředu vědět, na co si dát pozor při výběru nové vysněné kuchyně. Jde o místo, kde budete trávit poměrně hodně času. Velmi tak záleží na osobních preferencích. Ty si ujasněte ještě předtím, než vyrazíte do kuchyňského studia, protože tím pomůžete celému procesu realizace vysněné kuchyně.

A co může být důležité? Zkuste si, jak velký pracovní prostor potřebujete, zda vám bude vyhovovat ostrůvek, nebo chcete mít pracovní desku ideálně v jednom velkém kusu. Dále si promyslete, kolik úložného prostoru budete potřebovat na všechno vybavení, nádobí i potraviny. Někomu více vyhovují zásuvky a jiný naopak dává přednost skříňkám s poličkami. I takové detaily je dobré dopředu promyslet, ať si vytvoříte základní obrázek nové kuchyně.

Maximální využití prostoru

Kvalitní kuchyně na míru nabízí efektivní využití dostupného prostoru v bytě. Zvládnete tak i z malé kuchyňky vyčarovat místo, kde bude příprava pokrmů příjemným zážitkem. Citlivý přístup je potřeba také u velkých kuchyní, kde je dobré zachovat vzdušnost a využít jednotlivých prvků k celkovému zútulnění bydlení. Všechno tohle jsou věci, které nabízí kuchyně na míru v porovnání s běžnými sektorovými řešeními, kde máte vyloženě omezené možnosti. Správně vybraná kuchyně se stává investicí s dlouhou životností, která přinese mnoho radosti a příjemných chvil. Myslete na to a zvolte si kuchyňské studio Kuchyně Kuchař, kde vaši vizi promění v příjemnou realitu a pomohou vytvořit nové srdce vašeho domova.

Související příspěvky

Jak mít naprostou kontrolu větráním a vytápěním interiéru zároveň?

redakce

Chcete změnu v bydlení? Stačí dekorace, které vám okoukaný interiér oživí

redakce

Trápí vás orosená okna? Koho je to vina?

redakce