INSPIRACE

Jak prodat nemovitost v co možná nejkratším čase za co nejlepší peníze?

 

Pokud přemýšlíte o prodeji své nemovitosti, jistě vás budou zajímat především 2 fakta. Aby byla nemovitost prodána v co nejkratším čase a za co nejvyšší cenu. Málokdy se ale tato touha stane realitou. Při prodeji nemovitosti čeká nemálo nástrah a komplikací. Jak se jim vyhnout?

 

Nebojte se spolupráce s odborníky

Spolupráce s odborníky je při prodeji nemovitosti velmi často vyhledávaná. Nejčastěji se obracíme na realitní kanceláře, které dokáží nemovitost nabízet uživatelům. Vaše nemovitost bude vidět a prodá se relativně rychle. O to se realitní kancelář postará. Mnohdy je ale cena, kterou za ní obdržíte nižší, než byste si představovali a dokonce nižší, než je samotná hodnota nemovitosti. Nesmíme zapomínat ani na fakt, že realitní kanceláře si vezmou z celkové částky prodeje nemalou provizi. Pokud nechcete platit provize a náklady realitní kanceláři, můžete prodávat svou nemovitost na vlastní pěst. Nikomu nebudete platit provize, ale prodej bude dlouho trvat, protože vaše nemovitost nebude na trhu vidět. Která cesta je správná?

                                                                

Správnou cestu nabízí realitní společnost Comfort Residence

Realitní společnost Comfort Residence byla založena týmem odborníků, kteří se dlouhodobě pohybují v oblasti nemovitostí. Cílem této společnosti je prodej vaší reality, ale jinak než to dělají ostatní realitní kanceláře. Svým zákazníkům společnost poskytuje kompletní servis a služby. Potencionální kupec bude mít okamžitě detailní přehled o vaší nemovitosti a bude snadnější se rozhodnout. Odměnou společnosti bude jen smluvená, předem daná provize. Provize tedy nebude záviset na ceně nemovitosti. Bude vyplacena až po uzavření celého kontraktu, který končí prodejem nemovitosti.

 

Jak probíhá spolupráce v jednotlivých krocích

  • Detailní prohlídka nemovitosti
  • Připravení průkazu energetické náročnosti budovy potřebného pro prodej nemovitostí
  • Stanovení odhadu ceny pro všechny subjekty
  • Zpracování profesionální prezentace budovy
  • Prezentace vaší nemovitosti na internetu i v tištěných médiích (1 milion shlédnutí týdně)
  • Zajištění zájemců a jejich prověření o věrohodnosti
  • Zajištění potřebného právního servisu pro prodávající i kupující stranu
  • Příprava kupní smlouvy a technických příloh

Další výhodou je i pro kupující fakt, že společnost Comfort Residence prezentuje reálný stav nemovitostí bez skrytých vad. Za stav budovy ručí, protože každá budova prošla technickou inspekcí.

Detailní informace můžete najít na www.comfort-residence.cz.

 

 

Související příspěvky

Víme, kterými místy nejvíce uniká teplo z rodinných domů a známe řešení!

redakce

LED STMÍVAČ I BETON… VELETRH FOR ARCH OŽIVÍ NOVINKY DOMOVNÍCH VYPÍNAČŮ

redakce

Stavební pouzdro NORMA – obložená klasika v různých modelech

redakce