Search

Jak pomůže unavenému tělu relax ve vířivce

O vířivých vanách kolují velmi pozitivní zprávy, a to nejen na internetu a v nejrůznějších tištěných hobby časopisech. Pokud máte ještě stále předsudky a myslíte si, že se jedná o jakousi nafouklou mediální bublinu, pokusíme se vám přesvědčit o pozitivních účincích pobytu ve vířivce na lidské zdraví. Sami se přesvědčíte, že pohodový odpočinek v bublinkách si můžete dovolit i vy a budete se cítit skvěle.

 

Uvolněte své namožené svaly

Nejčastěji se vířivé vany pořizují k uvolnění unaveného svalového aparátu. Zejména sportovci a milovníci velkého množství pohybu se pouze po výkonu naloží do interiéru vany a nechají si za pomocí proudu vody a vzduchu jdoucího z trysek masírovat nejvíce pohybem zatížené oblasti svého těla. Po náročném běhu nebo jízdě na kole či jiném stejnosměrném pohybu dochází k přetrvávající svalové bolesti. Díky působení trysek vám čeká zasloužená odměna v podobě ukončení potíží s bolavými svaly. Když si navíc ještě ke všemu zapnete tu správnou hudbu, není co řešit.

 

Cvičení i relax v jednom

Moderní vířivky nemusejí sloužit pouze k nicnedělání a odpočinku, klidně si v nich lze i zacvičit. Jsou uzpůsobeny takovým způsobem, že jakákoli fitness aktivita bude doslova a do písmene hračkou. Bublinky v kombinaci nesprávným pohybem mohou pomoct ke snížení tělesné hmotnosti. Obecně se hovoří o tom, že pobyt o délce trvání 30 minut v horké vodě vířivky v kombinaci i se správným pohybem vede k úbytku váhy.

 

Luxus na dosah

Chcete-li mít doma opravdu špičkový model, vsaďte na kvalitu prověřenou časem, kterou představují luxusní vířivky Artesian Spas. Právě ony nabízejí skvělé inovativní prvky, komfortní obsluhu, nadčasový design a pohodový relax. Stejně jako i nerezové bazény a příslušenství je najdete za výhodné ceny v nabídce společnosti BETA Wellness. Zvolit si zde budete moci ze spousty zajímavých modelů dle vašich představ.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *