INSPIRACE

Jak můžete vysokotlaké lamináty využít i vy?

Vysokotlaké lamináty jsou materiálem budoucnosti. Nad ostatními vynikají svou kvalitou, designem a také variabilitou použití. Právě proto nacházejí stále častější využití v kancelářích, obchodech ale i v domácnostech. Proč uvažovat právě o vysokotlakých laminátech a jaké jsou jejich možnosti?

 

Variabilita použití překvapí

Vysokotlaké lamináty mají mnoho možností použití, které se odvíjí od jejich tloušťky. Lamináty se dají například použít k efektivnímu obkladu stěn, kde mohou vytvořit zajímavé efekty. Jdou z nich vyrobit například i pracovní desky v kuchyni nebo třeba i prodejní pulty. Díky tomu, že jsou některé lamináty odolné proti poškrábání, vydrží krásné opravdu dlouho. Lamináty lze využít i jako desky u stolu a mnoho dalšího.Vysokotlaké lamináty vynikají především svými barevnými možnostmi. Jsou k dostání v mnoha různých barevných provedeních i dekorech. Dokazuje to nabídka společnosti Vešo-interier CZ – společnost nabízí lamináty značky Formica, které vynikají svou kvalitou.

 

Bezkonkurenční barevný design

Vysokotlaké lamináty nabízí například v jednoduchém barevném provedení – vybírat lze z mnoha odstínů snad všech možných barev. Jednobarevné lamináty jsou k dostání v úpravě mat nebo lesk. Super moderní jsou potom lamináty řady Patterns, které mají abstraktní vzory nebo vzory připomínajícími kov nebo kámen. Skvěle vypadají i lamináty řady DecoMetal s opravdovým kovovým povrchem. Záleží vlezně jen na vás. V nabídce jsou například i speciální lamináty na dveře a další.

 

Kompletní nabídku najdete na www.veso.cz

Související příspěvky

Designová svítidla

redakce

Nábytek do kanceláří je třeba vybrat pečlivě

redakce

Bio Golem S vyhlašuje konec zápachu a pomůže i ušetřit!

redakce

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.