INSPIRACE

Jak mají vypadat správné podlahy do škol a školek?

 

Stav a kvalita podlahových krytin v mnohých školách a školkách jsou na velmi nízké úrovni. Vzhledem k tomu, že děti tráví ve školkách a školách velmi podstatnou část dne, tato situace nikdy nevěstí nic dobrého. Důležitá je také bezpečnost dětí.

 

Společnost Fatra, a.s. má do školních učeben a školek vyvinutou podlahovou krytinu

S vyřešením tohoto problému se špatnou kvalitou podlahových krytin ve škole se můžete obrátit na společnost Fatra. Pro využití do namáhaných prostor (což školy a školky bezpochyby jsou) se totiž hodí kvalitní podlahové krytiny, které snesou vysokou zátěž a budou odolné proti poškrábání. Proto společnost Fatra, a.s. vyvinula speciální podlahovou krytinu vhodnou do těchto prostor. Podlaha do škol a školek nese název Novoflor Extra Amos a najdete ji v kolekci LINO Fatra. Jedná se o podlahu se speciální strukturou nášlapné vrstvy ze 100% čistého PVC o tloušťce 0,7 mm. Díky moderním technologiím výroby dosahuje tato podlahy nejvyššího stupně odolnosti a zátěže tř. 43. Od 1. 3. 2014 navíc v kolekci této podlahové krytiny přibylo 8 zcela nových vzorů. Nabídka Novoflor Extra Amos se tedy rozšířila již na 11 možných vzorů.

 

Fatra, a.s. má podlahu i do počítačových učeben, kanceláří a sboroven

V počítačových učebnách ve školách je kladen zvýšený důraz zejména na antistatické vlastnosti podlahové krytiny. Přesně tyto požadavky splňuje další druh podlahových krytin v nabídce LINO Fatra – antistatická podlaha Dynamik. Do kanceláří, reprezentativních prostor nebo sboroven můžete naopak využít z široké nabídky luxusních vinylových podlah Thermofix a FatraClick.

Kompletní nabídku najdete na www.fatrafloor.cz.

 

Související příspěvky

Veletrh dřevostaveb FOR WOOD se blíží …

redakce

Navštivte více než 50 staveb na Dni otevřených dřevostaveb 10. 10. 2020!

redakce

Vyčištěná plocha je souvislá bez fleku a stínu, čištění koberců Brno

redakce