INSPIRACE

Jak bydlet kvalitně a levně…

{jcomments off}Také se ptáte? Nyní už nemusíte. Našli jsme pro vás zajímavé řešení, které nabízí společnost MOBILE POINT CORPORATION a.s. Jaká cesta vede k pohodlnému, kvalitnímu a levnému bydlení?

Praktické mobilní domy

Odpovědí na otázku kvalitního a dostupného bydlení jsou mobilní domy, které mají oproti běžnému bydlení hned několik výhod. První a nejvýznamnější z nich je jejich cenová dostupnost. Stavba montovaného domu je oproti klasickému zděnému domu podstatně levnější. Není to ale na úkor kvality. Mobilní domy mají výborné teplené izolační vlastnosti a navíc jsou plně ekologické. K jejich stavbě jsou využívány kvalitní ekologické materiály.

Nekonečné variace

V případě mobilních domů se také nemusíte nijak omezovat. Společnost MOBILE POINT CORPORATION a.s. dokáže vyrobit montované domy, které budou splňovat vaše představy dispozičního řešení. Vybrat si také můžete z široké palety barevných řešení fasády. Pozitivní je i rychlost stavby –montovaný dům můžete mít postavený téměř okamžitě. Společnost MOBILE POINT CORPORATION a.s. nabízí dodávku domu ve stavu hrubé stavby bez povrchových úprav nebo si můžete objednat kompletně zařízený dům s dodávkou „na klíč“. Záleží pouze na vás.

Nejen rodinné domy

Montovaná stavby nemusí být pouze rodinný dům. Společnost MOBILE POINT CORPORATION a.s. dokáže vyrobit také montované budovy například pro mateřské školy, domovy seniorů ale nabízí i řešení pro výstavbu komerčních objektů. U všech realizací je samozřejmě kladen důraz na nejvyšší kvalitu a prvotřídní servis.

Více informací získáte na http://mobile-point.cz nebo na bezplatné informační lince společnosti

  800 73 73 79  

Související příspěvky

Spánek jako na obláčku

redakce

Sektorový nábytek nabízí řešení pro jakýkoli interiér

redakce

Bezpečnostní dveře jsou stále žádanější. Nesmíte ale zapomínat ani na bezpečnostní kování

redakce

1 komentář

Terka 29. 9. 2022 at 22:17

Prosím vás, myslíte si, že ta cena a kvalita, která se nabízí za sedací soupravy na je adekvátní a právně určuje cenu a výkon? Já totiž moc nevím jestli mě někde nechce nabídnout něco až moc kvalitního, na co bych potom neměla peníze, a nebo naopak moc levnou bídu.

Diskuze je uzavřena.