INSPIRACE

Ideální klimatizace pro dům, byt i kancelář? Samsung Split RAC!

Tématem dnešního článku budou klimatizace pro vylepšení klimatu v interiéru. Letní období, spojené s horkými dny se neustále blíží, interiéry se začnou přehřívat a klima v nich nebude příjemné. Právě klimatizace jsou produktem, který může klima v interiéru dost podstatně vylepšit, a to jak v rodinných domech, v bytech i v kancelářích. Dnes si představíme jeden konkrétní model, který se hodí pro všechny 3 typy interiérů. Konkrétně se bude jednat o klimatizaci Samsung Split RAC.

 

V čem jsou výhody?

Začneme s představením samotného modelu. Samsung Split RAC je vlastně tepelné čerpadlo na principu vzduch/vzduch. Je ideálním modelem pro chlazení interiéru, především díky své konstrukci. Ta má tvar trojúhelníku, a právě díky tomuto designu pomáhá k výměně většího množství vzduchu a dosahuje tak větší chladící síly než mnoho konkurenčních jednotek. Tento model je možné ovládat přes WI-FI a hlučnost při plném výkonu je pouhých 16dB. To jsou ve zkratce hlavní přednosti.

 

Výhod může být ještě více

Tato klimatizace Samsung může nabídnout ještě mnohem více výhod, předností a zajistit větší efektivitu ve využívání. Těchto dalších výhod totiž může dosáhnout, pokud bude nainstalována odbornou a specializovanou montážní firmou. Některé firma klimatizaci jen nainstalují, předvedou a odjedou. Jiné ale nabízí nadstandardní služby, které zvýší efektivitu využívání přístroje. Mohou například dle vlastního analytického přístroje pro monitorování chodu a spotřeby systému na dálku vytvořit ideální regulaci podle individuálních potřeb.

 

Jaká firma to nabízí?

Firem, které nabízí tyto nadstandardní prvky ke klimatizacím není mnoho, ale i na našem trhu se najdou. Jednou z nich je například společnost Sutherm. Kromě ideálního regulačního systému vám ke klimatizacím Samsung nabídne společnost také prodlouženou záruku na kompresor venkovní jednotky – 5 let. Dále kvalitu podloženou mnoha referencemi a zkušený tým specializovaných pracovníků.

Detailní informace můžete získat přímo na www.sutherm.cz.

Související příspěvky

Teak – dřevo dvou tváří

redakce

Když ledničku tak tu americkou!

redakce

Úklidová firma, která perfektně myje a leští okna. Mytí oken Praha

redakce