INSPIRACE

I nábytek z masivu může být vytvořen na míru!

Výroba zakázkových skříní na míru je v dnešní době téměř běžnou součástí v nabídce mnoha truhlářských firem. Většina z nich se ovšem soustředí především na výrobu skříní z dřevotřískových desek. Pokud máte rádi kouzlo nábytku z masivu, jeho linie a čistotu, musíte hledat takové truhlářství, kde vám nábytek z masivu nabídnou. Pro zkušené truhlářské společnosti, které se na nábytek z masivu specializují, nejsou ani vestavěné skříně na míru žádný problém.

UNIS-N spol. s r. o. – specialista na nábytek z masivu

Jedním z největších specialistů na nábytek z masivu na našem trhu je UNIS-N Sedlčany. Jedná se o specializované truhlářství na výrobu nábytku z masivu. Najdete zde nábytek z vysoce kvalitních dřevin, zpracovaný tradičními způsoby pomocí moderních technologií. Vysoká designová úroveň nábytku z masivu je tedy dokonale zachována. Najdete zde všechny kategorie nábytku z masivu. Nechybí skříně z masivu, postele z masivu, kuchyně z masivu, schody z masivu a mnoho dalších výrobků z kvalitního masivního dřeva.

 

Nejprve vám bude vytvořen návrh a pak se skříň vyrobí

Pokud je váš prostor pro skříň opravdu atypický a vy si nejste jistí, zda se vůbec bude skříň do prostoru hodit nebo jak tam bude vypadat, můžete si nejprve nechat zhotovit 3D návrh. Nezáleží na velikosti vestavěné skříně na míru ani na jejím vzhledu. UNIS-N vždy vytvoří takovou skříň, která bude dokonale odpovídat vašim představám a také bude plnit své účely ve vaší domácnosti. Stačí sdělit vaše představy o vestavěné skříni a pracovníci vám pomohou s jejím vytvořením. Pokud si ještě nevíte s výběrem skříně rady, můžete využít také služby odborného poradenství.

 

Kompletní nabídku zakázkového interiéru najdete na www.zakazkovy-interier.cz.

 

Související příspěvky

Zahradní houpací křesla i sítě vám poskytnou pohodlí i možnost relaxace

redakce

Chcete si spánek užít na maximum? Vyberte si správné ložní povlečení! Kde?

redakce

Luxusní podlaha ve Vaší domácnosti snadno a rychle? Jde to!

redakce