INSPIRACE

I česká otopná tělesa mohou být známá po celém světě

Možná jste ani netušili, že český výrobce otopných těles a konvektorů může být známý po celém světě. A přece je to pravda. I ryze česká společnost může vyrábět konvektory takové kvality, že jsou uznávané ve třiceti zemích Evropy, Asie, Austrálie i Ameriky. Jaká společnost dosáhla takových kvalit a takové prestiže?

 

MINIB – největší český výrobce otopných těles

Právě společnost MINIB je tou firmou, která si kvalitou svých výrobků získala celosvětovou prestiž. Jedná se o ryze českou společnost, která je v současnosti největším českým výrobcem otopných těles (konvektorů). Dlouhodobě se také řadí i k největším evropským výrobcům v této oblasti. Kvalitou nabízených produktů dokáže nejlepším evropským výrobcům skvěle konkurovat. MINIB je také evropský výrobce otopných těles vysoké kvality.

Neustálý vývoj od roku 1999

Samozřejmě, že takto silnou pozici si společnost MINIB na našem i evropském trhu nevybudovala „přes noc“. Takové pozice lze dosáhnout pouze tvrdou a zodpovědnou prací, což je také hlavní krédo společnosti. Již od roku 1999, kdy byla firma založena se neustále soustředí na systematický vývoj výrobních technologií. Cíl je jasný. Dosáhnout inovacemi vyšší kvality otopných těles a také většího komfortu při využívání. Je třeba, aby konvektory byly vyvinuty nejen v oblasti technické stránky, ale také v oblasti estetické. Toho si je samozřejmě společnost vědoma a i této oblasti věnuje dostatečnou pozornost a snaží se o stále nové inovace. Jít s dobou není jednoduché, protože požadavky moderní architektury se stále mění a zvyšují.

 

Výnosy jsou investovány právě do inovací

MINIB se již dlouhá léta řadí mezi společnosti, které jsou ekonomicky stabilní. To potvrzují dlouhodobě pozitivní hospodářské výsledky. Zisky je třeba vhodně investovat. Společnost MINIB se rozhodla, že podstatnou část zisků věnuje právě do oblasti vývoje a inovací, výzkumu, modernizaci technického zařízení a samozřejmě také rozvoje pracovníků. Cílem těchto investic je dosažení stále úspěšnějšího rozvoje společnosti. Být jen dobrý společnosti MINIB nestačí. Nutno říci, že se tato filozofie a strategie vyplácí, což je vidět i na exportu výrobků do ekonomicky vyspělých států celého světa.

Kompletní informace najdete na www.minib.cz.

Související příspěvky

Udělejte si své večery romantičtější

redakce

Šicí stroje AEG jako ideální volba pro domácí šití! Prosím, seznamte se…

redakce

Máme pro vás vskutku multifunkční servírovací vozíky!

redakce