INSPIRACE

Hrozíte se rekonstrukce koupelny? Už nemusíte!

< !DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> Untitled document

Rekonstrukce koupelny je často spojena s mnoha strašáky jako je správné vybrání obkladů, sanitární techniky, doplňků a mnoho dalšího. Pokud chcete své koupelně dát nový a moderní vzhled, ale bojíte se, máme pro vás řešení. Bez obav se obraťte na pomocníky ze společnosti Svět interiérů s.r.o. vaši rekonstrukci provedou od A do Z za vás!

Koupelny šité na míru

Společnost Svět interiérů s.r.o. působí na českém trhu již řadu let a specializuje se právě na provádění rekonstrukcí interiérů. Mezi jejich speciality patří právě kompletní ale i částečné rekonstrukce koupelen. Nejedná se o žádné tuctové řešení. Společnost Svět interiérů s.r.o. se snaží vyjít každému zákazníkovi vstříc a vyplnit jeho přání do posledního detailu. Pokud se tedy chcete do rekonstrukce koupelny pustit, vsaďte právě na ně.

      

Jak vše probíhá?

Nejprve proběhne konzultace s architektem, který vám nabídce dispoziční řešení pro vaši koupelnu. Poté společně s odborníky vyberete přesně ty obklady ale i vanu nebo sprchový kout, které se vám nejvíce líbí. Tím vaše „starosti“ končí. Všechny následné práce ale například i závěrečný úklid provedou profesionálové ze Světa interiérů s.r.o. za vás. Rekonstrukce koupelny vás tak bude bavit a těšit.

Záruky, slevy a mnohem více

Na kvalitu práce společnosti Svět interiérů s.r.o. se můžete maximálně spolehnout. Jako bonus nabízí na veškeré práce záruku 50 měsíců a připraveny má i zajímavé věrnostní slevové programy a dlouhodobý servis

Rekonstrukce koupelny vás bude se společností Svět interiérů s.r.o. bavit.

Více informací najdete na

www.svetinterieru.cz

Související příspěvky

Vybíráme posuvnou bránu pro váš dům i firmu. S pohonem i bez

redakce

Srub už není jen víkendový odpočinek na venkově

redakce

Odstraňování graffiti a antigraffiti ochrana Praha

redakce