INSPIRACE

Home Sweet Home je realitkou roku

Na konci minulého roku proběhla v internetovém magazínu The Prague Post čtenářská anketa o nejlepší realitní kancelář roku 2011. Vítězem se stala Home Sweet Home, která tak zopakovala svůj úspěch z roku 2009, kdy obdržela tento titul od redakce The Prague Post poprvé.

Čtenáři ocenili především férovost

Sympatie hlasujících si  realitní kancelář získala svým vstřícným a otevřeným přístupem vůči nakupujícím i prodávajícím. Home Sweet Home je na trhu dlouhodobě oblíbená i mezi cizinci. Své služby totiž nabízí v 7 světových jazycích. Co také odlišuje tento realitní server od konkurence, je bohatá nabídka krátkodobých pronájmů.

„Našli mi první podnájem, když jsem přijel do Prahy a teď přes ně sháním byt ke koupi. Jsem rád, že jsem narazil zrovna na tuhle realitku. Vyřídí všechny právnické záležitosti, vy si jen vyberete byt.“, vysvětluje svou volbu v anketě Benjamin, dvaatřicetiletý profesor angličtiny ze Spojených států. Nejvyšší přínos ankety spatřují čtenáři v tom, že jim pomáhá orientovat se na trhu na základě referencí čtenářů.

Rok 2012

Podaří se letošnímu vítězi obhájit titul i příští rok? Realitky bojují o své místo na trhu, ale uspět můžou jen ti, kteří jednají se zákazníky na rovinu. Zdánlivě silnou pozici velkých realitních korporací s desítkami poboček oslabuje jejich vnitřní rozdrobenost. Jejich pověsti škodí i velké rozdíly ve schopnostech jednotlivých makléřů.

Mezi zákazníky dlouhodobě stoupá obliba středně velkých realitních kanceláří. Najde se někdo, kdo ohrozí pozici letošního vítěze?

Související příspěvky

Jak vybavit ložnici? Nepodceňte barvy ani polštáře

redakce

Potřebujete najít opravdu levné dlažby?

redakce

Jak mít naprostou kontrolu větráním a vytápěním interiéru zároveň?

redakce