INSPIRACE

Hliníkové zábradlí

Stavebnicové systémy ALZABRADLI je hliníkové zábradlí , které kombinuje všechny klady pro současnou výrobu zábradlí. Pevnost, eleganci, mnoho funkčnost, dlouhou životnost bez potřeby údržby, jednoduchou a rychlou montáž  zvládne laik.

 

Materiál, ze kterého se vyrábějí součástky, je z vysoce kvalitních hliníkových příměsí. Za pomocí elektrooxidace se na materiálu vytváří povrch 12-18 mikronů, který chrání před škodlivými vlivy počasí v interiéru i exteriéru. Takto upravený hliník nešpiní, neohmatá se, nepodléhá sluneční erozi, je tepelně stabilní, nerozpíná se, odvádí dokonale teplo, kapky deště nezanechají stopy. Nemusí se leštit, ani jinak ošetřovat. V podstatě se jedná o bezúdržbový materiál.

Ušlechtilý design nabízí mnoho možností a přizpůsobení zábradlí do každého architektonického projektu.

Dále máme širokou nabídku modelů, zábradlí na terasu, zábradlí na schody, zábradlí na podezdívku, lankové zábradlí, skleněné zábradlí, zábradlí na francouzská okna, zábradlí na balkony, prosklená zábradlí, zábradlí na lodžie, nebo jen samostatná madla do zdi . V naší společnosti  Vám také  zajistíme kompletní dodávku materiálu na výrobu zábradlí, nebo provedeme celou výrobu a montáž zábradlí na klíč.  Dále nabízíme  hliníkové podlahy z kvalitního hliníkového protiskluzového plechu. Tyto hliníkové podlahy mají krásný design, jsou nezničitelné a dají se jednoduše demontovat. Kvalitní hliníkové protiskluzové podlahy, výroba a montáž zábradlí pro interiér i exteriér. V ALZÁBRADLÍ.CZ naleznete vše kvalitní a za bezkonkurenční cenu. Jsme držiteli ISO 9001, 9002.

www.alzabradli.cz

Související příspěvky

Křeslo do nonstop provozů Executive

redakce

Zahradní altány od DELTA Svratka s.r.o. potěší designem, kvalitou i cenou!

redakce

Jaké podlahy vládnou našim domácnostem?

redakce