INSPIRACE

Hledáte způsob, jak velmi rychle proměnit vzhled interiéru?

Interiér zařízený v jednom stylu se jistě časem okouká a začne vás nudit. Najednou sami sebe přistihnete, že se doma necítíte příjemně a zatoužíte po změně, která je v tomto případě více než lákavá. Nemusíte hned myslet na nejhorší – dispozice místností zůstanou nezměněny! Místo toho svou pozornost věnujte mnohem jednoduššímu způsobu, díky kterému v pár jednoduchých krocích proměníte vizáž vašich stěn. V bytě či domě zaujímá úplně největší plochu, což znamená, že její změna bude viditelná již na první pohled. A v čem se skrývá kouzlo této rychlé proměny? Pozor – přivítejte ve vaší domácnosti populární fototapety!

FTD-h-0649

Mladší sestra klasické tapety

Fototapety jsou s trochou nadsázky mladšími sestrami klasických tapet, o jejichž existenci jistě moc dobře víte. Díky nim získáte velice zajímavou možnost, jak si svůj interiér vyzdobit pomocí velkoplošného formátu a obklopit se tím, co je vám příjemné. Za posledních pár let jejich obliba značně stoupla, kreativita, nápaditost a vysoký design se vryl do paměti většině lidí.

Kam se hodí?

Nespornou výhodou fototapet je především fakt, že se dají aplikovat prakticky kamkoli. V interiéru je můžete použít téměř na všechny materiály, jež se vyznačují rovností a dokonalou hladkostí. Ať už se rozhodnete pro fototapetu zeď či na dveře, věřte, že opravdu máte z čeho vybírat. Současná doba přeje nejrůznějším motivům, barvám i vzorům a každý si tak dokáže vybrat to, co se mu nejvíce líbí. Domov je místem, kde se jistě chcete cítit příjemně, proto je důležité obklopit se věcmi, které jsou vám blízké. A využít k tomu velkoplošný formát milovaného obrázku či motivu je určitě skvělé řešení!

FTG-0919

Neomezujte se jen na stěny

Ačkoli fototapeta na zeď je nejčastější a zároveň nejoblíbenější variantou, po které sáhne většina lidí, ani fototapeta na dveře nezůstává pozadu. Představuje nejen příjemné zpestření, kdy do svého bydlení vnesete zase něco nového, ale zároveň i možnost, jak efektivně zakrýt nedostatky, které se na vašich dveřích za léta jejich používání začínají projevovat. Stačí si vybrat oblíbený motiv, který zapadne do celkového vzhledu místnosti, aplikace není nijak složitá a jistě to zvládne úplně každý.

 

TIP – bohatý výběr fototapet najdete na www.fototapeta.cz

Související příspěvky

Podlaha, základ domova – jak najít tu pravou?

redakce

Umělý kámen do moderních domácností prostě patří

redakce

Interiérové dveře se vyplatí objednat právě teď

redakce