INSPIRACE

Hledáte způsob, jak velmi rychle proměnit vzhled interiéru?

Interiér zařízený v jednom stylu se jistě časem okouká a začne vás nudit. Najednou sami sebe přistihnete, že se doma necítíte příjemně a zatoužíte po změně, která je v tomto případě více než lákavá. Nemusíte hned myslet na nejhorší – dispozice místností zůstanou nezměněny! Místo toho svou pozornost věnujte mnohem jednoduššímu způsobu, díky kterému v pár jednoduchých krocích proměníte vizáž vašich stěn. V bytě či domě zaujímá úplně největší plochu, což znamená, že její změna bude viditelná již na první pohled. A v čem se skrývá kouzlo této rychlé proměny? Pozor – přivítejte ve vaší domácnosti populární fototapety!

FTD-h-0649

Mladší sestra klasické tapety

Fototapety jsou s trochou nadsázky mladšími sestrami klasických tapet, o jejichž existenci jistě moc dobře víte. Díky nim získáte velice zajímavou možnost, jak si svůj interiér vyzdobit pomocí velkoplošného formátu a obklopit se tím, co je vám příjemné. Za posledních pár let jejich obliba značně stoupla, kreativita, nápaditost a vysoký design se vryl do paměti většině lidí.

Kam se hodí?

Nespornou výhodou fototapet je především fakt, že se dají aplikovat prakticky kamkoli. V interiéru je můžete použít téměř na všechny materiály, jež se vyznačují rovností a dokonalou hladkostí. Ať už se rozhodnete pro fototapetu zeď či na dveře, věřte, že opravdu máte z čeho vybírat. Současná doba přeje nejrůznějším motivům, barvám i vzorům a každý si tak dokáže vybrat to, co se mu nejvíce líbí. Domov je místem, kde se jistě chcete cítit příjemně, proto je důležité obklopit se věcmi, které jsou vám blízké. A využít k tomu velkoplošný formát milovaného obrázku či motivu je určitě skvělé řešení!

FTG-0919

Neomezujte se jen na stěny

Ačkoli fototapeta na zeď je nejčastější a zároveň nejoblíbenější variantou, po které sáhne většina lidí, ani fototapeta na dveře nezůstává pozadu. Představuje nejen příjemné zpestření, kdy do svého bydlení vnesete zase něco nového, ale zároveň i možnost, jak efektivně zakrýt nedostatky, které se na vašich dveřích za léta jejich používání začínají projevovat. Stačí si vybrat oblíbený motiv, který zapadne do celkového vzhledu místnosti, aplikace není nijak složitá a jistě to zvládne úplně každý.

 

TIP – bohatý výběr fototapet najdete na www.fototapeta.cz

Související příspěvky

Kompletní řešení osvětlení pro unikátní vilu na Barrandovské skále

redakce

Novinka ve světě úklidu, kterou ocení každá svědomitá hospodyňka!

redakce

Veletrh dřevostaveb FOR WOOD se blíží …

redakce

Přidat komentář