INSPIRACE

Hledáte styl pro váš interiér? Vsaďte na palisandr nebo teak!

Nábytek dělá interiér. Pokud v současné době zařizujete vaší domácnost nebo třeba kancelář či dokonce hotel nebo restauraci, máme pro vás zajímavý tip. Zapomeňte na nudný nábytek, který je všude kolem. Pokud chcete stylový interiér, uvažujte chytře a zkuste masivní nábytek. Překvapí vás svou kvalitou, ale především i zajímavým designem.

 

Neporazitelné kvality u každého kusu

Masivní nábytek je oblíbený po celém světě. Důvod jeho obliby je jednoduchý. Nábytek z masivu se vyznačuje vysokou kvalitou, dlouhou životností a do interiéru přináší atraktivní design, který se jen tak neokouká. Stylový nábytek z masivu je množné mít hned v několika možných provedeních.

 

Indie je správná volba

Velké popularitě se v současné době těší například masivní indický nábytek, který je vyráběn z vysoce kvalitního dřeva palisandru. Toto dřevo je velmi odolné, vyznačuje se stálobarevností a především atraktivním designem. Možné je volit hned z několika barevných odstínů. Velmi oblíbený je i masivní nábytek z teaku, který má obdobné vlastnosti.

 

 

Vsaďte na prověřené prodejce

Smutnou pravdou je, že především díky vysoké popularitě, je nábytek z masivu často napodobován a za masivní pouze vydáván. Na to si dejte při jeho nákupu dobrý pozor. Pokud chcete opravdovou kvalitu, obraťte se na prověřené prodejce, kteří vám mohou prokázat původ nábytku. Mezi takové patří společnost AV interiéry, která nábytek dováží z Indonésie, Thajska či Indie. Ke každému kusu nábytku jsou vám připraveni podat vyčerpávající informace.

Více informací najdete na www.avinteriery.cz

Související příspěvky

Úprava a využívání vody z vlastních zdrojů je tou správnou cestou

redakce

I plynem se dá ohřívat voda ekonomicky

redakce

Žaluzie – taková nabídka tu ještě nebyla

redakce

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.