INSPIRACE

Hledáte jedinečné dekorativní osvětlení? Zvolte „Hvězdné nebe“

Pokud už jste byli v sauně, kde probíhaly saunové rituály a ceremoniály, ale také jinde, kde má hra světel velký význam, třeba i společně s hudbou, určitě jste byli v úžasu a nemohli jste se na světelnou podívanou vynadívat. Umí být tak důmyslná, že i ti, kdo jsou na ni zvyklí, jsou opakovaně okouzleni. Máte-li rádi hvězdnou oblohu, relaxaci v přítmí se střídající se barvou světla, nebo hledáte nezapomenutelné osvětlení pro vaši firmu s různým zaměřením, bude se vám líbit LED osvětlení s názvem Hvězdné nebe.

Co je to Hvězdné nebe?

Hvězdné nebe je dekorační osvětlení, které můžete využít u mnoha příležitostí. Instalovat jej můžete nejen v interiéru, ale i v exteriéru, což vaše možnosti, jak s ním naložit, velmi rozšiřuje. Někdo jej volí k osvětlení ložnice, jiný k osvětlení obýváku nebo pokoje dospívajících dětí. Společnosti jej instalují do saun, ale Hvězdné nebe je efektní i na terasách ať už soukromých, nebo komerčních, setkat se s nimi lze i v kinosálech a na mnoha dalších místech venku i uvnitř.

Samotný LED zdroj se dá umístit do vodotěsné krabičky, a tak jej lze využít i ve velmi vlhkém prostředí, popř. i v bazénu nebo jezírku. Na webových stránkách Ampul.eu koupíte Hvězdné nebe sady usnadňující práci se stříháním, příp. celé role. Zdroje jsou převážné RGB + W, tedy barevné i čistě bílá. Co se týče ovládání, je na vás, jestli zvolíte RF ovladač nebo Bluetooth.

Nechte si osvětlení namontovat

U každého modelu Hvězdného nebe si můžete vybrat i montáž po celé ČR i na Slovensku. Stačí uvést bližší informace o vás v patřičné záložce „Montáž“ u vámi vybraného produktu.

Podívejte se na Ampul.eu a Hvězdné nebe. Budete překvapeni, o jak důmyslné zařízení jde, co vše umí, jaké má parametry… S jeho efekty budete jistě spokojeni.

Související příspěvky

Pracujete z domu? Zařiďte si stylovou pracovnu

redakce

Krbová kamna i sporáky levně? Víme, kde!

redakce

Žaluzie – taková nabídka tu ještě nebyla

redakce