Search

Hledáte firmu na kvalitní  čištění podlah a jejich impregnaci?

Mám na starosti údržbu krytého bazénu a koupaliště, ve kterém jsme potřebovali zajistit perfektní vyčištění podlah, abychom splňovali hygienické normy. Provádíme sice klasické mytí podlah, ale jednou za čas je vhodné zavolat firmu, která vlastní kotoučový stroj, aby se o důkladné vyčištění podlah postarala.

Všechna taková čištění jsme si zajišťovali vždy sami, ale poté jsme zjistili, že náš poloautomatický stroj nestačí a silná znečištění ve spárách zůstávají. Potřebovali jsme tedy na čištění podlah firmu, se kterou je možné také dlouhodobě spolupracovat.

Takovou firmou je právě A SERVIS LIPKA, s.r.o. v Brně. První kontakt jsme provedli osobně, kdy jsem si tuto službu domluvil v jejich firmě. Jednání mě velmi bavilo. Dali jsme dohromady předběžné kalkulace a také jsem vyžadoval čištění podlah 1x za 3 měsíce. V tom nebyl žádný problém. Poté jsme se odebrali do areálu, kde se bazén nachází, aby se podívali, jak vypadají podlahy kolem bazénu a v restauraci. Všechno bylo v pořádku. Při obhlídce si zapsali, co je potřeba a mohlo se začít s čištěním.

Termín jsme dohodli na mimoprovozní dobu, což je velmi skvělá a vstřícná nabídka této firmy. Můžete bez jakéhokoliv omezení provozovat své služby a firma A SERVIS ty své zajistí v době, kdy u vás nikdo z návštěvníků není. I pro nás to bylo velmi pohodlné, protože jsme nemuseli zaměstnancům dávat dovolenou a bazén z technických důvodů uzavírat. Hned po uzavření bran areálu se začalo s čistícími pracemi, aby se všechno stihlo co nejdříve. Veškeré čistící práce proběhly za asistence tří skupin a každá z nich měla stejné pomůcky. Takže vše proběhlo velice rychle. Čištění probíhalo v celém areálu – chodby, sprchy, okolí bazénu a restaurace.

02 Podlaha_dlažba_bazén

Musím uznat, že jejich práce byla velmi dobře promyšlená a mají velmi kvalitní systém, díky kterému postupují rychle a bezproblémově. Veškeré podlahy vyčistili vhodným roztokem na danou podlahu a poté kartáčovali celou plochu kotoučovým strojem. Následně ještě špínu a chemii odsáli a čistou vodou podlahy setřeli kvůli deaktivaci chemie. Tak byly veškeré podlahy připraveny k používání. Doporučuji firmu A SERVIS z toho důvodu, že jsem byl velmi spokojený s jejich prací a cenou. Dokonale vše zvládli a jsem rád, že jsem našel tak spolehlivou firmu, která se nyní bude dlouhodobě starat o naše podlahy. Zkuste ji i vy.

 
7 x komentováno u “Hledáte firmu na kvalitní  čištění podlah a jejich impregnaci?

 1. Katka Pestrá napsal:

  Kolik u vás takové čištění podlah stojí? A čistíte i koberce?

  • Romana Kupcová napsal:

   Dobrý den paní Pestrá,

   stačí když nám zašlete konkrétní poptávku na náš mail centrala@a-servislipka.cz a my vám uděláme finanční návrh. Je třeba znát rozměry a typ koberce nebo podlah, místo odkud pocházíte.

   Děkujeme a přejeme pěkný den,
   za tým A SERVIS LIPKA s.r.o., Romana Kupcová

   • P. Skalná napsal:

    My bychom potřebovali vyčistit koberce a čalounění, to taky děláte?

    • Romana Kupcová napsal:

     Dobrý den,

     ano, koberce čistíme metodou strojovou a čalounění čistíme ručně.
     Je za námi spoustu spokojených zákazníků. Můžete se o našich metodách přesvědčit i vy. Další informace naleznete na stránkách http://www.a-servislipka.cz a nebo nás můžete kontaktovat e-mailem na centrala@a-servislipka.cz.

     S pozdravem a přáním pěkného dne,
     Romana Kupcová, A SERVIS LIPKA s.r.o.

     • Poláková J. napsal:

      Poptáváme čištění koberců a úklid do firmy, můžeme se na vás obrátit? Děkuji

 2. Ondřej Vinkler napsal:

  Dobrý den,
  ano, provádíme čištění i impregnaci podlah.
  Celkově naše služby zajišťujeme po celé České Republice, Slovensku, Německu a Rakousku.

  S pozdravem,
  Ondřej Vinkler, A SERVIS LIPKA s.r.o.

 3. Pavel Nesiba napsal:

  Zajišťuje A SERVIS čištění podlah Ostrava? Provádí i voskování podlah?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *