INSPIRACE

Historie s nádechem moderní doby

I tak by se dala pospat činnost rodinné truhlářské firmy „NENADÁL“. Společnost, jejíž historie sahá až na počátek 20. století se má nyní skutečně čím pochlubit…nádherné kousky od nich vás určitě překvapí.

Pro historické objekty

Jednou ze specialit firmy jsou precizně zpracovaná špaletová okna, která jsou určena převážně do historických budov a objektů v památkových zónách. Okna jsou vyráběna s maximální péčí jako repliky stávajících oken. Při výrobě tohoto typu oken jsou samozřejmě používány moderní technologie. Do špaletových oken jsou zakomponovány moderní prvky, které výkonnost oken zvýší ale nenaruší jejich historický vzhled. Použité materiály na oknech jsou certifikovány a schváleny zkušebnou, takže je zachován původní vzhled, ale zajištěn větší výkon. Do nových oken lze také použít i stávající kování z původních oken, které se po celkové repasi nadále využívají.

 

I pro moderní domácnosti

Firma „NENADÁL“ umí ale mnohem více. Specializují se například na výrobu a montáž protipožárních dveří, oken, stěn, přepážek i garážových vrat. Vyrábí i běžná i atypická okna všech konstrukcí, dvojitá (špaletová) i euro, vstupní a interiérové dveře, schody, kuchyně, obývací, dětské a studentské pokoje. Objednat si můžete také výrobu pergoly nebo zimní zahrady. Se vším si u firmy „NENADÁL“ vědí rady. Stačí si jen vybrat.

Více informací a kontaktní údaje nejdete na www.nenadal.cz .

Související příspěvky

Krásu a výsledný dojem z dřevěné podlahy dotvářejí detaily

redakce

Masivní nábytek z palisandru nebo teaku promění každý interiér v dokonalé místo

redakce

Proč dveře otvírat, když je můžete posouvat?

redakce