INSPIRACE

GRANROCK PREMIUM dokonale ochrání váš dům

Každý majitel domu by jistě rád znal způsob, díky kterému by mohl ušetřit až 30% nákladů na vytápění. Tento způsob je již na světě. A co víc? Opravdu funguje. Pokud jsou průměrné roční výdaje za vytápění kolem 35 tisíc ročně, tak dokážeme každý rok ušetřit až 10 tisíc korun.

 

Novinka, která dokáže hřát

Společnost IP Polná přichází na trh s novinkou ve foukaných minerálních izolacích GRANROCK PREMIUM®. Jedná se o foukané minerální izolace na bázi čediče a o novinku v protipožárních izolacích.
Protipožární foukaná izolaceGRANROCK PREMIUM® se vyrábí speciálně pro aplikaci do trámových stropů shora, úzkých nebo nepřístupných míst šikmých střech a plochých střech pod vazníky, dělících příček, sendvičových stěn a jako výplň jiných dutých prostorů. Kromě skvělých tepelně izolačních vlastností vyniká svou jedinečnou kvalitou. Zejména vysokou odolností proti ohni. Dokáže odolávat teplotám 2 000 °C. I při rozvinutém požáru, například během noci, strop nemovitosti zateplený touto izolací prohoří až za velmi dlouhou dobu. Takové zvýšení ochrany ocení každý vlastník domu. Mezi další vlastnosti, které jistě oceníte, je odolnost proti vlhkosti a paropropustnost, granulovaná vlna je v celém objemu hydrofobizovaná, ale také dokáže dokonale tlumit hluk.

 

Nastane naprosté ticho a klid

Vnitřní prostředí objektu nesmí přesáhnout vysokou hlukovou úroveň. Úroveň hluku musí být taková, aby zajišťovala vyhovující podmínky k obývání a k práci. A jak se zvuk vlastně šíří? Vzduchem, kmitáním a konstrukcemi a vedlejšími cestami (těmi je myšleno to, že se zvuk nešíří dělící konstrukcí, ale prvkem na ní navazujícím). U stavebních konstrukcí rozlišujeme vzduchovou a kročejovou neprůzvučnost. Na střechách se jedná o vzduchovou neprůzvučnost. Tepelná izolace GRANROCK PREMIUM® tlumí vnější zvuk a v některých případech i vnitřní hluk směrem ven.

 


Na co je třeba zaměřit pozornost?

Materiálů na zateplení střech je celá řada. Ale ne každý materiál, který tepelně izoluje, má i dobré akustické vlastnosti. Pohlcování hluků se děje u vláknitých a porézních materiálů přeměnou akustické energie na teplo. To je způsobeno třením molekul vzduchu o vláknitý materiál. Pro pohlcování a utlumení zvuku jsou velmi vhodná skleněná a minerální vlákna. Dobré akustické vlastnosti materiálu nestačí samy o sobě, ale je důležité, aby v konstrukci nebyly žádné netěsnosti ani spáry, které mohou výrazně zhoršit akustické vlastnosti. Právě zde mají velkou výhodu foukané izolace. V izolované dutině totiž vyplní celý prostor.

 


Aplikace může být hotova již za 3 hodiny

Představte si, že sedíte pohodlně v obýváku. Sledujete svůj oblíbený pořad a nad vámi se zatepluje. Než pořad skončí, je celá realizace hotova. Bez námahy, nepořádku, v super kvalitě. Fouká se ze stroje, který je umístěn na nákladním voze, hadicí přímo do podlahy na půdě. Nebo je volně nafoukána na podlahu, pokud není v podlaze vhodná dutina. GRANROCK PREMIUM® dokáže dokonale vyplnit prostory a je tak dokonalou bariérou úniku tepla, sníží pronikání hluku z půdy do spodních místností a vytvoří protipožární příčku.

 

Využijte jedinečnou akci 30% slevu na foukanou minerální izolaci ještě dnes!

Více informací na www.magmarelax.cz/akce nebo na telefonní čísle 800 100 533.

Související příspěvky

Jak na výběr kvalitní matrace?

redakce

Netradiční relaxace během realizace svého bydlení

redakce

Zelená střecha sníží náklady za vytápění, získat jí můžete s dotací

redakce