INSPIRACE

Flexibilní terasová markýza Cubola – užijte si volnost!

Untitled document

Pokud si chcete léto i jaro opravdu užít, a to i za nepříznivého počasí, měla by vás zajímat novinka v sortimentu společnosti Bohemiaflex CS – terasová markýza Cubola, která se vám dokáže maximálně přizpůsobit!

Novinka, která hraje prim

Terasová markýza Cubola je novinkou ve světě stínící techniky pro rok 2012 a nadšeni z ní budou nejen majitelé rodinných domů, ale také všichni restauratéři, kteří chtějí pro své zákazníky přichystat pohodlné sezení venku. Terasová markýza Cubola totiž přináší jedinečnou možnost, jak využívat vaši zahradu nebo terasu mnohem více, než to bylo možné doposud.

Unikátní konstrukce

Markýza Cubola je výjimečná svou konstrukcí. Je ji možné použít jako efektivní přístřešek, ale zároveň – díky vertikálnímu prvku – také jako reklamní nosič, který zároveň chrání před nízkým sluncem. Cubola má robustní, ale elegantní konstrukci, která zaujme na první pohled. Její motorizovaný systém, který se samostatně hodí také pro krytí zimních zahrad, je nesen dvěma nebo čtyřmi hliníkovými pilíři bez viditelných spojů. Konstrukce je velmi stabilní, odolná vůči větru a díky několika variantám kotvení je možné ji umístit kdekoliv v prostoru a dokonce i přikotvit k domu.

Fantazii se meze nekladou

Velkou výhodou markýzy je také řazení pergol vedle sebe bez viditelných spojů. To je unikátní vlastnost, kterou ocení zejména majitelé restaurací nebo jiných zařízení – mohou totiž jednoduše pro své zákazníky připravit jakkoliv velké příjemné posezení bez nutnosti přidávat stojné nohy a tím ubírat prostor pro posezení.

Cubola rozhodně stojí za pozornost. Více informací najdete na www.bohemiaflex.com nebo www.bohemiaflex-cs.cz.

Související příspěvky

Hledáte jedinečné dekorativní osvětlení? Zvolte „Hvězdné nebe“

redakce

Renovujete bydlení? Vyhněte se těmto nejčastějším chybám

redakce

Funkční nano impregnace oken!

redakce