INSPIRACE

Exkluzivní kolekce laminátových podlah Witex k dostání výhradně v síti 1 FLOOR

Německý výrobce Witex, významná značka na mezinárodním poli podlahových krytin, je proslulý především výrobou laminátových krytin vysoké kvality. A právě kolekci laminátových podlah Witex zpracoval tento německý výrobce exkluzivně pro specializovanou maloobchodní síť s podlahovými krytinami 1 FLOOR, jejíž pobočky najdete rozmístěné po celé ČR i SR. Exkluzivní kolekce od Witexu s výhradním zastoupením v síti 1 FLOOR zahrnuje sedm 1lamelových palubek v dekoru dřeva. Světlé až středně tmavé odstíny čistého i rustikálního dekoru dřevin dub, ořech a cypřiš zvýrazňuje matný strukturovaný povrch palubek. Lamely jsou s třídou zátěže 23/32 a odolností vůči oděru AC4 vhodné pro pokládku v silně namáhaných soukromých prostorách i ve středně zatěžovaných komerčních objektech. Standardem lamel o rozměrech 1280 x 192 x 9 mm je protihluková podložka Noise Reduct Basic. Podlahová krytina včetně podložky je vhodná pro pokládku na podlahové vytápění.

Dub Vintage, Cypřiš Meteora, Dub Bennett, Dub Cambridge, Dub Old, Dub Canyon a Ořech Cevennes, tak zní názvy sedmi dekorů, řazených od nejklidnějšího po nejvíce rustikální. Světlý dekor Meteora, inspirovaný dřevinou cypřiš, okouzlí čistotou a elegancí. Bouřlivěji působí dekor dřeviny dub Canyon se žíháním, prolínáním světlých a tmavých odstínů a výraznějšími suky i letokruhy. Vůbec nejteplejší odstín pak nabízí klidnější Dub Cambridge či výrazný Ořech Cevennes. Samotný dekor podtrhne kvalitní matný povrch s decentní strukturou.

       

Vrstvená laminátová krytina, zhotovená dle normy EN 13329, je určená pro pokládku plovoucím způsobem pomocí zámkového spoje Loc Tec. Lamely se skládají z vrchního melaminu v matné textuře, chránícího dekorativní film, který je umístěn na odolné dřevovláknité desce HDF Protect. Spodní stabilizační vrstva je pryskyřicová. Pod ní se nachází poslední vrstva, protihluková podložka Noise Reduct Basic, kterou je krytina nadstandardně vybavena již z výroby. K vyšší odolnosti vůči vlhkosti přispívají kromě nosné desky HDF Protect také hrany impregnované proti vlhkosti.

Krytinu lze bez obav položit na podlahové vytápění, a to v doprovodu s parozábranou – PE fólií. Pro zjištění vyššího komfortu z užívání je dobré pod krytinu umístit ještě kročejovou podložku. Hodnota tepelného odporu včetně podložky je 0,08 (m²K)/W. Výrobce deklaruje vhodnost použití do intenzivně používaných soukromých prostor i do středně namáhaných veřejných objektů. Záruka na krytinu je 25 let v soukromé sféře a 5 let v komerční oblasti.

Exkluzivní kolekci Witex včetně kompletního poradenství a servisu pořídíte výhradně v partnerských prodejnách sítě 1 FLOOR za velmi příznivou cenu 468,- Kč za 1 m2 včetně 20% DPH. www.1floor.eu


O síti 1 FLOOR

Maloobchodní síť 1 FLOOR od svého založení v roce 2010 sdružuje celkem 70 specializovaných prodejen, které zákazníkům garantují ucelenou nabídku kvalitního sortimentu v oblasti podlahových krytin včetně záruky odborného poradenství. Vybírat lze z kolekcí vícevrstvých dřevěných krytin od švédského výrobce Kährs, dvouvrstvých dřevěných parket Bauwerk, dřevěných krytin od holandského výrobce Solidfloor, laminátových a vinylových krytin od německého Witexu, oblíbené vinylové krytiny DesignLine od Windmöller Flooring, designového PVC Tarkett anebo z dekorů přírodního Marmolea Click od firmy Forbo Flooring. Prodejny zákazníkům nabízejí servis v podobě pokládky a dlouhodobé údržby krytin. www.1floor.eu

 


 

Více informací naleznete na: www.1floor.eu

 


Související příspěvky

Mastné skvrny nebo červené víno už nemají šanci. Čištění koberců strojovou metodou Brno

redakce

Využijte naplno grilovací sezonu

redakce

Představujeme špičková kancelářská křesla!

redakce