INSPIRACE

Dřevěná podlaha? Jedině Boen DesignWood

Podlaha, ať už v bytě či rodinném domě, je jedním ze stěžejních prvků celého vašeho domova. Ať chcete nebo ne, neuplyne den, abyste se jí nedotkli. Spoléháte na ni. Je to právě podlaha, která tvoří na vás i potencionální návštěvníky první dojem. Každý, kdo podstupuje buď renovaci nebo stavbu, klade velký důraz právě na podlahu.

A proto je opravdu důležité, abychom si vybrali nejlepší variantu, pro pocit luxusu a také spokojenosti.

Jestliže víte, že vaše podlaha má být dřevěná, také by měla splňovat určité podmínky, aby vám vše naplno vyhovovalo.

a) Přirozený vzhled

b) Snadná údržba

Právě ta snadná údržba bývá největším oříškem u výběru podlahy. Společnost Boen vyvinula novou moderní technologii LIVE PURE, kde tato povrchová úprava dodává podlaze přirozený vzhled olejové podlahy. Na jejím povrchu je ultra matný lak, který podlahu chrání před prachem, tekutinou a špínou, ale stále se dbá na to, aby byl zachován přirozený vzhled surového dřeva.

Konkrétně tuto novou, moderní technologii nabízíme u dekorů DUB SUPER FINALE a DUB BÍLÝ SUPER CONCERTO.

Další variantou, jež má své výhody, je dekor DUB ANIMOSO. Nejen, že propůjčí každému prostoru decentní vzhled prkenné podlahy, ale také díky matnému povrchu je zvýšena odolnost proti poškrábání.

V poslední době, a to již několik let za sebou, si nejvyšší oblibu drží matný bílý lak. I nejeden bytový designer vám doporučí variantu této barvy, a právě za těmito účely zde jsou připraveny dekory DUB BÍLÝ CONCERTO a JASAN MERCATO.

Další možností, kterou si u nás můžete vybrat je dekor DUB ARIZONA, který už sám o sobě změní prostor ve velmi dominantní, ale přitom elegantní prostředí.

Jakmile budete mít vybrán dekor, který se vám zamlouvá a vyhovuje vašim představám, můžete si být jistí, že podlaha Boen DesignWood vám zaručí mnoho dalších výhod:

1) Rychlejší a snadnější instalaci desek bez nástrojů

2) Hlasité cvaknutí, které při pokládce uložíte, vám dá najevo, že je podlaha, konkrétně prkno, správně položeno

3) Pokud uvažujete nad plovoucí podlahou, tato podlaha je vhodná volba pro její instalaci

4) Samozřejmostí je i možnost  pro celoplošného lepení podlahy k podkladu

Jak můžete vyčíst z výše uvedených údajů, podlaha Boen DesignWood je nejen velmi přizpůsobivá různým požadavkům klientů, ale její nespornou výhodou je i rozmanitost, co se barevného provedení týče. Určitě vás napadlo, jak je to s podlahovým topením a podlahou Boen DesignWood a proto rádi říkáme, že není vhodnější podlahy než té naší.

Když to shrneme, jednoduchá instalace, velká přizpůsobivost, široká rozmanitost barev jsou velkou devizou těchto podlah.

Pokud už máte svou představu, rozhodně nás neváhejte kontaktovat, vyškolený personál je připraven poradit vám s jakýmkoliv dotazem, který vás napadne, proto vás zveme do našich showroomů v Praze, Brně, Plzni a Ostravě. Rádi vám tam s realizací vaší nové podlahy odborně poradíme.

Více informací a inspiraci najdete na: https://www.supellex.cz/

Související příspěvky

Zahradní altány od DELTA Svratka s.r.o. potěší designem, kvalitou i cenou!

redakce

Jak spojit obývací pokoj s kuchyní

redakce

Jsou utěsněné domy dobré pro naše zdraví?

redakce