INSPIRACE

Doplňky do domácnosti, které vaše bydlení zútulní

Před nějakým časem jste si pořídili nové bydlení, vše je více méně zařízeno, poslední, co vám zbývá jsou doplňky ať už v podobě posledních kusů nábytku, či například stojanu na kabáty do chodby? V internetovém obchodě finecase.cz je vše k sehnání. Veškerý nábytek je možné objednat na zakázku, pokud však nechcete čekat, prohlédněte si nabídku v sekci Skladovky.

Nábytek a doplňky do domácnosti skladem

Chodba, jak jistě všichni víme, představuje vstup do domu nebo bytu a utváří první dojem. Ať už do chodby vstupujete vy sami, anebo vítáte návštěvu, jistě oceníte uklizené vstupní prostory. V sekci Skladovky proto najdete v nabídce prostorný botník, kam bude možné uschovat sezónní obuv více členů domácnosti. Tento botník navíc obsahuje také pohodlný polstrovaný podsedák, kam je možné usadit se pro pohodlné nazutí či vyzutí obuvi.

Pokud si říkáte, že na tak velký botník v chodbě nemáte místo, věříme, že jej najdete. Tento botník totiž není nutné pokládat horizontálně, ale také vertikálně. Polstrovaný podsedák je připevněn pomocí suchých zipů, díky kterým je možné odstranit je a botník postavit na výšku.

Aby bylo možné odkládat také kabáty, bundy, případně i lehčí svršky, bude se vám hodit nástěnný věšák, který nezabere téměř žádné místo, pověsit na něj však bude možné spoustu věcí.

Je dodáván se závěsnou tyčí, na které je umístěno 5 věšáků, se kterými je možné manipulovat ze strany na stranu. Tyto věšáky, chcete-li háčky, poslouží jako místo pro odložení kabelky, šátků nebo svetrů. Delší bundy a kabáty je totiž možné pověsit na ramínka, která je možné pověsit na tyč, která neobsahuje žádné věšáky a je upevněna výše. Na samém vrchu věšáku je dřevěná police, na kterou bude možné odložit například dva menší úschovné boxy, kde bude možné skladovat šály, rukavice nebo čepice.

Díky těmto doplňkům z finecase.cz bude možné udržovat vaši domácnost v neustálém pořádku.

Související příspěvky

Tipy, které vám pomohou ušetřit za vodu až tisíce ročně

redakce

Zařiďte si váš domov přesně podle vašich představ

redakce

Významný vliv na zdraví i výkon zaměstnanců má změna osvětlení

redakce