INSPIRACE

Dobrý řemeslník je k nezaplacení, víte jak nenaletět?

Sehnat kvalitního řemeslníka je v dnešní době nesnadný úkol, my Vám však poradíme způsob jak nenaletět a najít ověřeného profesionála, který odvede kvalitní práci za dobrou cenu. Vy tak předejdete zbytečným problémům, neshodám při realizaci a nepokazíte si radost z nových úprav bydlení.

 

Ať již z vlastní zkušenosti, čí vyprávění známých zná snad každý příběhy o „pravých profesionálech“, kteří zpravidla vše umí, nic není problém a hotovo budou mít nejpozději do konce týdne. O to větší je pak zklamání, když namísto vytoužené úpravy a zkvalitnění bydlení, se pracant snaží všemožnými výmluvami předat nedodělanou, nekvalitní, špatně odvedenou či předraženou práci. Další specialitou jsou mizící řemeslníci, kteří v průběhu realizace zmizí neznámo kam, telefon je hluchý a práce nedodělaná. V horším případě je pryč i část materiálu či nářadí. Je proto více než vhodné předem vědět s kým máte tu čest a co můžete očekávat.

 

Máme pro Vás dobrou zprávu, poctiví a šikovní řemeslnící ještě nevymřeli a díky projektu TrhPoptávek.cz je můžete snadno oslovit. Jak to funguje? Princip celé věci je velmi snadný, na server umístíte jaký druh služby či konkrétního zboží požadujete, jaká je cenová představa, termín a místo dodání. Pak stačí jen počkat na nabídky některých z více než 168 000 zaregistrovaných firem a živnostníků. Následně jednotlivé nabídky zhodnotíte, prohlédnete si reference firem a snadno tak vyberete ideálního partnera pro Váš projekt. Právě možnost posoudit hodnocení, které dodavatelům udělili lidé před Vámi je jednou z hlavních přidaných hodnot projektu.

 

Celý  poptávkový systém je dobře zaběhnutý a pomohl realizovat tisíce poptávek, pro poptávající je zcela zdarma a efektivně tak šetří Váš čas, peníze a hlavně nervy.

 

Související příspěvky

Rychlé, jednoduché a především efektivní a ekonomické zateplení existuje!

redakce

Proč se při výběru garážových vrat obrátit na Univers?

redakce

Rekonstrukce kuchyně – jak na ní?

redakce