INSPIRACE

Designové osvětlení z područí portugalských profesionálů

Společnost nemusí ve svém oboru vynikat celá desetiletí, aby se mohla s patřičnou hrdostí postavit do čela před ostatní. Zdárným důkazem tohoto tvrzení je i portugalské seskupení odborníků vystupujících pod názvem Delightfull, kteří své podnikání v oblasti výroby designového osvětlení započali v letech 2007. Jejich již na první pohled vyzývavé kolekce dokážou upoutat a podmanit si smysly všech přihlížejících. Pokud do svého interiéru hledáte tradiční světla, raději se otočte a dejte průchod svým myšlenkám v klasických obchodních řetězcích. Delightfull vás totiž zve na nezapomenutelnou prohlídku světelnými efekty od 30. až do 50 let minulého století.

 

Designové svítidla Delightfull

V letech minulých se na kvalitu ani design osvětlení příliš nehledělo. Ve většině případů postačila stojací lampa za obývací pohovkou, nevýrazný lustr a nástěnné osvětlení jako podpůrný zdroj přídavného světla. V současné době máte díky takovým společnostem, jako je i Delightfull, skvělou příležitost si svůj interiér vytvořit přesně podle svých očekávání nebo nalézt senzační inspiraci pro následnou realizaci jednotlivých pokojů.

Designové osvětlení dokáže jakémukoliv prostoru vdechnout patřičnou atmosféru, dávejte však při výběru pozor, jelikož stejně tak dokáže zafungovat i zcela opačně. Pestrost sortimentu společnosti Delightfull poskytuje příjemné uspokojení při vlastním průzkumu, ponořte se proto i vy do výběru neokoukaných retro svítidel v moderním pojetí.

 

Designová stojací lampa Diana XL

V nabídce portugalské společnosti nehledejte nic, co by se dalo zařadit do klasického osvětlení. Každý model nebo kolekce je zhotovena na oslavu třicátých až padesátých let, kdy světu vládl jazz a lidé si vážili řemeslné práce. Ve stejném duchu jsou vyráběná i světla, jejichž silný potenciál ocení i ta nejnáročnější klientela.

Designová stojací lampa Diana XL je malou ukázkou silného know-how v kombinaci s odvahou návrhářů. Díky těmto substancím pak vznikají přesně takové modely, které se již navždy vryjí do myslí všech kolemjdoucích. Jedná se o jedinečný zdroj světla s notnou dávkou elegantního provedení se zachováním užitných vlastností tak, jako je to i u ostatních svítidel od Delightfull.

logo

Související příspěvky

Jak bydlet kvalitně a levně…

redakce

Při výběru dílenského nábytku myslete na jeho odolnost a funkčnost!

redakce

Dobrý řemeslník je k nezaplacení, víte jak nenaletět?

redakce

5 x komentováno

Karolína 19. 4. 2016 at 11:04

Dobrý den, zrovna se s manželem budeme stěhovat do úplně nově vystavěného bytu a tak jsme museli řešit i právě osvětlení bytu. Musím říct, že to nebylo nic jednoduchého.věděla jsem , že jsem ochotná do osvětlení investovat, prtože to není vec na rok…Nakonec jsem se po sezení u počítace po nocích dopracovala až ke stránkám osvetleni-daylight, tede jsem našla serii osvětlení, která mi padla do oka na první pohled, takže jsem hned objednala je to si ce na objednávku, takže jestě budu asi týden čekat, ale věřím, že budu opravdu spokojená!

Petra 5. 6. 2016 at 16:20

Upřímně ta první fotka mi přijde hrozná:) Ale proti gustu…my když jsme hledali tak mi přijde že hodně značek má trošku svůj tzv. osobitý vlastní styl…I tady ty zmiňované osvetleni-daylight jsou často ve stejném duchu, mě přijdou teda rozhodně luxusnější než tady ta skoro až historická červená lampa… Pro koho je tato problematika aktuální tak se mrkněte i na různé veletrhy, my se tam hodně inspirovali nejen ve vybavení, ale právě i v možnostech osvětlení.

Alexandra 21. 6. 2016 at 21:40

Dobrý den, pokud jste se rozhodli pro osvětlení ze stránek http://osvetleni-daylight.cz/ tak vám rozhodně tleskám. My jsme od nich pořídili nejen světla interiérová. Velice nás zaujala i nabídka exteriérových světel a díky tomu, že máme u domečku zahradu tak jsme využili právě jejich služeb. Přidávám se k vám my jsme byli také naprosto spokojeni.

Hana Rezková 23. 11. 2016 at 20:19

Skvělé také jsme pořídili od http://osvetleni-daylight.cz/ a musím říci, že také velká spokojenost. Teď doděláváme zahradu a osvětlení rozhodně chceme zvolit také odsud.

Jana 26. 6. 2018 at 9:20

Já nevím, ale tahle světla mi přijdou už moc překombinovaná. Já mám radši jednoduchý styl, který dobře vypadá. Za mě prostě není nad jednoduchou stolní lampičku.

Diskuze je uzavřena.