INSPIRACE

Dekorační vosk Osmo ošetří i zvelebí Vaše dřevěné povrchy

Přijde Vám, že barvy na Vaší dřevěné podlaze nejsou, co bývaly? Koupili jste dřevěný nábytek na bleším trhu a dřevo je vybledlé? Potřebujete dřevo jak ošetřit, tak nabarvit? Barvy Osmo jsou řešením pro Vás!

Údržba, kterou dřevo potřebuje

O dřevěné povrchy je třeba důsledně pečovat, jinak ztrácí své přednosti, které byste od dřeva očekávali. Díky voskům Osmo, dřevo zůstane hezké a elastické po dlouhá léta. Jsou založeny na přírodní bázi, díky které proniknou do dřeva a chrání ho tak zevnitř. Dřevěný povrch je tak díky nim chráněn proti vlhku, ale i vysušení, plísním a tvorbě řas. Zároveň ho chrání proti chemikáliím běžně používaným v domácnostech a nečistoty se na něm hůře usazují.

Jednoduché a netoxické

Některé nátěry je třeba pro ten nejlepší výsledek nanést dvakrát, ovšem kdo na to má čas? Určité vosky Osmo, jako například vosk na podlahy Rapid, schnou rychle, a druhý nátěr tak můžete nanést tentýž den, díky čemuž Vám usnadní práci s přípravou všeho možného. Výsledné ošetřené dřevo není závadné pro člověka, zvířata a rostliny a stále stejně barevný při kontaktu s potem a se slinami, díky čemuž se barvy Osmo perfektně hodí na ošetření dřeva v domácnostech – podlahy, stěny, nábytek, ale i dětské hračky.

Vyberte si barvu, jakou chcete

Dekorační vosky Osmo přichází až v 15 barvách. Jsou k dispozici odstíny jak přírodní, jako například vosky v barvách dubového, březového, javorového a bukového dřeva, ale také si můžete vybrat z křiklavějších intenzivních odstínů jako například červený, modrý a zelený, díky čemuž může mít Vaše domácnost přesně ty barvy, jaké chcete. Nejste tak limitováni tím, co je zrovna k dispozici. Navíc u intenzivních barev můžete nátěrem docílit jak matného povrchu, tak povrchu lesklejšího. Stačí povrch natřít podruhé, a lesku je docíleno. Vosk je navíc neuvěřitelně šetřivý – při jednom nátěru, jeden litr Vám vystačí až na 24 m2!

Související příspěvky

Investice do nemovitosti je jedním z nejúčinnějších léků proti inflaci

redakce

Úklidová firma, která perfektně myje a leští okna. Mytí oken Praha

redakce

Když nábytek z masivu tak takový, aby opravdu vydržel!

redakce