INSPIRACE

Co všechno nabízí ve svém sortimentu JAP?

 

Společnost JAP patří na našem trhu mezi opravdu stabilní a spolehlivé firmy. Všechny výrobky JAP dosahují maximální kvality, ať už se jedná o jakýkoli produkt. Produkty JAP nejsou specializovány pouze na jedno výrobní odvětví. JAP nabízí celou širokou škálu produktů pro mnoho využití. Všechny kategorie dosahují vysoké kvality, což je na našem trhu opravdu unikátní. V jakých oblastech můžete produkty JAP využít?

 

Schody a schodiště jsou velmi rozsáhlou kategorií

Právě schody a schodiště patří v nabídce JAP k nejvíce zastoupeným kategoriím. Vybírat můžete schodiště z mnoha různých materiálů. Konkrétně se jedná o kov, dřevo a sklo. Jednotlivé materiály se mohou kombinovat, ale výjimkou není ani výroba celodřevěných schodišť. Ke schodištím nabízí JAP také nerezové zábradlí, které je tvořeno stavebnicovým typem s různými druhy výplní. I zábradlí můžete kombinovat v mnoha designech, aby se hodilo k vybraným schodištím. Pokud budete potřebovat pouze zajistit pohodlný vstup pro občasnou návštěvu podkrovních prostor v domácnosti, najdete v nabídce JAP také stahovací schody.

 

Pouzdra pro posuvné dveře a posuvné systémy

Také stavební pouzdra jsou velmi oblíbenou částí sortimentu JAP. Svůj vliv na tom má i fakt, že posuvné dveře do stěny jsou v moderních interiérech stále častěji využívané. Neustále se vyvíjí nové modely posuvných dveří do stěny. K tomu je třeba také vyvíjet stále nové a moderní stavební pouzdra. JAP v současnosti nabízí stavební pouzdra na všechny druhy posuvných dveří. Pokud byste nechtěli nebo nemohli zasouvat dveře do stěny v interiéru, můžete dveře a stěny posouvat podél zdiva. K tomu vám poslouží posuvné systémy, které také najdete v nabídce JAP.

 

Moderní interiéry využívají i skleněné stěny

Požadavky na eleganci a vkus v moderních interiérech se neustále zvyšují. Do interiérů se využívají moderní prvky, u kterých bychom to ještě před několika málo lety ani nečekali. Mezi ně se řadí například i celoskleněné stěny. Ty se využívají k částečnému oddělení velkých společných prostor. Využité může být čiré sklo i grafosklo se zalaminovaným digitálním tiskem. Grafoskla se mohou využít také jako obložení kuchyňských linek.

 

Kompletní informace k jednotlivým produktům JAP najdete na www.japcz.cz.

Související příspěvky

Jaké trendy vládnou kuchyním?

redakce

Přestěhujte celou vaši firmu ve velmi krátkém čase

redakce

Proč dveře otvírat, když je můžete posouvat?

redakce