INSPIRACE

ClipTile – podlaha elegantně a rychle

Máte právě před rekonstrukcí bytu včetně podlahových ploch nebo se chystáte stavět dům a rozhodujete se o materiálech, barvách a hlavně technologiích, které použijete?  Pak je tu pro vás revoluční novinka ClipTile – podlaha, kterou si položíte sami elegantně a rychle.

 

 

Co to je?

Dlažba! Opravdu dlažba, ovšem zcela novým způsobem kladená. Je určena pro všechny, kdo chtějí rychle a snadno položit zcela novou podlahu. Revoluční technologie v pokládce dlaždic je založena na filozofii čistoty, rychlosti a krásy. Této trojkombinaci nelze odolat, zvláště když odpadá otravné a špinavé spárování, které musí zasychat.

Jak na to?

Všichni znáte systém pokládky plovoucích podlah. Technologie ClipTile je velmi podobná. Každá z unikátních keramických dlaždic má plastový rám s drážkami, které do sebe perfektně zapadají. Stojí za to zakleknout, vytáhnout z krabice dlaždici, přiložit k ní druhou a už jen zaklapnout drážkami do sebe. Takto postupujete bez použití jakéhokoliv dalšího spojovacího materiálu a nástrojů. Po nově položené dlažbě můžete ihned chodit.

Jaké mají dlaždice vlastnosti?

Keramický střep Gres Porcellanato je vyroben z velmi kvalitního materiálu. Je nejen odolný vůči obrušování a sešlapávání, ale je hlavně bezpečný a vhodný i pro alergiky. Odpovídá veškerým myslitelným moderním kritériím na bezpečnost i krásu.

Tři varianty úpravy povrchu, každá ve více než  deseti barevných odstínech a ve třech formátech, to je široká škála možností jak umocnit podlahovou plochu do absolutní nádhery.

Přijďte se podívat na novinku ve světě podlah: ClipTile :

Showroom ASSO: Biskupská 8, Praha 1.
Zákaznická linka je k dispozici na čísle: +420 602 201 640.

www.asso.cz

Související příspěvky

Netradiční kolekce dětského nábytku Butterfly  vás okouzlí svou veselostí

redakce

Lesklá dvířka na nábytku jsou trendy

redakce

Nová podlaha se starým vzhledem

redakce