INSPIRACE

Citadela 16: Unikátní bydlení na Praze 4

Poptávka po bydlení v hlavním městě oproti prognózám některých odborníků z minulých let stále stoupá, mění se ovšem očekávání potenciálních kupců. Daleko větší zájem je tak nyní o rodinné domy či městské vily. Jedním z takových projektů je i Citadela 16, šestnáct vil v uzavřeném areálu s vlastním centrálním vstupem na Praze 4.

 Vily jsou umístěny v jedné z klidnějších lokalit Prahy, ve čtvrti Libuš, která je oblíbená pro svou přírodu kolem. Z jedné strany se nachází přírodní park Modřanská rokle a z druhé strany Údolí Kunratického potoka. V budoucnu se v této části bude také nacházet stanice plánovaného metra D a tramvajová stanice, která zde přibude již příští rok. Dopravní dostupnost je však výborná již nyní, v blízkosti se nachází několik autobusových linek, které jezdí ke stanici metra C Kačerov. Autem se sem dostanete také pohodlně, za chvíli jste odsud na Jižní spojce, Pražském okruhu, dálnici D1 či na ulicích Novodvorská a Modřanská.

Lokalitu ocení také rodiče s dětmi. Nachází se zde několik veřejných a soukromých mateřských a základních škol, Základní škola Wonderland Academy a The Prague British School.

Projekt Citadela 16, za kterým stojí společnosti Projekt Zeta Holding a developerská společnost PDM Group, představuje moderní, bezpečné, a především komfortní bydlení v podobě šestnácti velkoryse navržených vil. Ty jsou umístěny v uzavřeném areálu s vlastním centrálním vstupem. Vily jsou k dispozici ve dvou typech. Prvním typem jsou domy s užitou plochou přes 300 metrů čtverečních, druhým typem jsou domy s výměrou přes 400 metrů čtverečních. Všechny domy však mají tři podlaží a podobné dispoziční řešení. Rozkreslení místností u jednotlivých vil je k dispozici na webových stránkách projektu.

Vily mají snížené přízemí s velkoformátovými okny, díky kterým je uvnitř dostatek denního světla a tento prostor je tak ideální k vybudování bazénu, herny nebo posilovny. Každá vila má také k dispozici dvě až tři garážová stání. Nad sníženým přízemím se nachází hlavní obytná část, kde najdete obývací místnost, pracovnu s vlastním hygienickým zázemím, která může zároveň sloužit jako pokoj pro hosty, dále kuchyň s přístupem na terasu. V dalším patře jsou umístěné tři ložnice s vlastním zařízením. Na střechách všech vil se rozprostírají velké slunečné terasy.

Ceny jednotlivých vil lze poptat u realitní společnosti Bohemian Estates International, která má prodej domů tohoto projektu na starosti. Společnost také nabízí pomoc s financováním a garantuje vyjednané nadstandardní podmínky u financujících bank. Prohlídku je možné realizovat již nyní, přestože ještě nejsou vily plně dokončené.

Související příspěvky

Sestavte si kuchyň přesně podle Vás

redakce

Spánek jako na obláčku

redakce

Šetřit na energiích se dá poměrně snadno

redakce

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.