Search

Čistota na prvním místě! Strojové čištění koberců Praha

S firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o. spolupracujeme již třetím rokem a naše spokojenost neustále roste. Na tuto firmu jsem dostala kontakt od kamaráda, který si tuto firmu objednává na úklid kanceláří ve své firmě.

Bydlíme ve velkém domě a ve většině místností máme koberce, na kterých se už podepisují známky stárnutí. Kazí to celkový dojem a dům pak působí trochu pochmurně. Než jsem poznala A SERVIS, tak jsem koberce nijak obzvlášť nečistila. Pořídila jsem si kvalitní vysavač a doufala, že to bude stačit. Ale nestačilo. Zavolala jsem tedy do A SERVISU a dohodla se na termínu. Pracovnice, která se mnou čištění domlouvala, mi také vysvětlila, jak takové čištění koberců bude probíhat a sdělila mi i přibližnou cenu.

Pracovníci A SERVISU pokaždé přijeli ve smluveném čase, což vždycky mile potěší. Je na ně opravdu spolehnutí. Chovají se velice slušně a zůstane po nich vždy jen kvalitní práce.

Protože jsem zvědavý člověk, tak se zaujetím sleduji celý proces čištění. Čistící chemie se aplikuje na koberec a nechá se chvíli působit. Poté je koberec kartáčován kotoučovým strojem. Z chemie se stává pěna, která vyčistí i nejhlubší struktury koberce a zbaví jej všech nečistot a roztočů. Následně je vykartáčovaná špína i s vlhkostí vysáta speciálním vysavačem.

Koberec po čištění doslova omládne. Vždy se mu vrátí původní vzhled a barva je krásně oživená. Navíc to všude voní čistotou. Do druhého dne je koberec už úplně suchý a nikdy jsem nenašla jediný flek. Opravdu vždy dobře odvedená práce. Ještě jednou firmě A SERVIS děkuji a budu se opět těšit na další spolupráci.

Čistá výloha – půl úspěchu. Mytí výloh a odstranění polepů Praha

Nedávno jsem si otevřela malý obchůdek. Jeho prostory jsou po rekonstrukci. Zejména výloha byla znečištěna barvou a zbytky nálepek, samolepek a polepů. A vzhledem k tomu, že čistá výloha je prvním krokem k úspěchu, tak bylo potřeba s tou mojí něco provést. Sama jsem na to však nestačila, i když jsem se snažila. Odstranit nálepky a barvu bez poškrábání výlohy nebylo snadné.

Úklidových firem je spousta, proto jsem byla ráda, když mi kamarád doporučil firmu A SERVIS LIPKA, s. r. o., která prý u nich ve firmě myje okna už léta. S mojí výlohou by určitě neměli mít problém. Dala jsem na jeho radu a zmíněné firmě se ozvala. Byla jsem ujištěna, že s mojí výlohou nebudou mít sebemenší problém a dohodli jsme se na termínu.

31075538 - female mannequins inside a fashion house

Výloha je malá, proto na ni stačil jeden člověk, ale profesionálně vyzbrojený do boje. Znečištění barvou ani stržení a odstranění polepů se nezalekl. Pro tyto případy měl po ruce speciální žiletku, kterou bych já samozřejmě těžko sháněla a navíc by mi chyběly zkušenosti, které tento pracovník firmy A SERVIS viditelně měl. S nečistotami si poradil raz, dva a bez poškrábání výlohy. Další věc, která mě překvapila, bylo leštění výlohy. Já sama bych asi použila některý z lešticích přípravků, avšak tady probíhalo leštění pouze nasucho, ale s překvapivě oslňujícím výsledkem. Bylo mi řečeno, že takto se na výlohu nebude tak rychle chytat prach, a tím pádem zůstane déle čistá a beze šmouh.

Já jsem s výsledkem mytí výlohy úklidové firmy A SERVIS opravdu naprosto spokojena a její služby budu využívat i nadále.

 
2 x komentováno u “Čistota na prvním místě! Strojové čištění koberců Praha

 1. Kateřina Synková napsal:

  Dobrý den,

  proč na leštění skleněných ploch nepoužíváte leštidla, ale skla leštíte jen na sucho?

  • Barbora Lelková napsal:

   Dobrý den paní Synková,

   firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., nepoužívá leštidla při leštění prosklených ploch z toho důvodu, protože na sebe navazují prach a nečistoty. Okna se tak rychleji špiní. Také jsou na skle po čase vidět kruhy a tahy po leštění. Okna naši pracovníci leští jen na sucho čistou bavlněnou plenou. Jen tak okna vydrží dlouho čistá a lesklá. Pokud máte o tuto naši službu zájem, tak neváhejte kontaktovat naši centrálu nebo navštivte naše webové stránky http://www.a-servislipka.cz/

   Hezký den.

   Barbora Lelková
   A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *