INSPIRACE

Chytré řešení kanceláře

Ať už pracujete v pronajaté kanceláři, zřizujete si kancelář doma anebo jste zaměstnancem a vaše kancelář zrovna prochází rekonstrukcí a jste kompetentní k tomu, abyste si vybrali pár prvků či kusů nábytku, které vám vaši práci ušetří, přinášíme vám pár tipů.  Zřiďte si chytré, pohodlné a příjemné místo k práci, na které se budete každé ráno těšit.

Pohodlně se usaďte. Anebo je libo u práce stát?

Pokud vykonáváme sedavé zaměstnání a většinu našeho dne strávíme sezením u počítače, je velmi důležité, abychom seděli na kvalitní a pohodlné židli s opěrkami na ruce. Důležitým prvkem je však také stůl. Vzhledem k odlišné výšce každého člověka je velkým benefitem, když výšku stolu můžeme přizpůsobit naší postavě. Polohovací stůl je dodáván na zakázku, jsme schopni vyrobit jej 24 hodin od zadání zakázky. Pokud se nemůžete rozhodnout, jak by měla vypadat pracovní deska, vzorek dekoru vám bude zaslán zdarma.

Rychlé připojení output a input

Při celosvětové pandemii Covid 19, která nás všechny v posledních letech zasáhla, jsme mohli prověřit nejen vztahy v rodině nebo s kolegy, ale také kvalitu našeho internetového připojení. Zatímco s přijímáním dat jsme většinou neměli problém, s jejich odesíláním jsme se trápili. Dnes už mnoho z nás objem odesílaných dat navýšilo, ke správné rychlosti internetu je však důležité udržovat v dobré kvalitě také Wi-Fi router. Chytré Wi-Fi routery zvyšují kvalitu internetového připojení a zvyšují efektivitu práce, na nic totiž čekat nemusíte.

Udržujte příjemné klima

S příchodem léta se zvyšují také teploty, které organismus opravdu vyčerpávají. Při dlouhém pobytu v teple se cítíme unavení a další šálek kávy jako bychom vůbec nevypili. Vysoké teploty mohou přinášet zdravotní rizika, kterým je lépe předcházet. Klimatizace a přehřátí organismu je však kombinace, která se vylučuje. S klimatizací předejdete slabostem, bolestem hlavy, svalovým křečím a dalším nepříjemnostem. Při používání klimatizace ale nezapomínejte na to, že teplota venku by neměla být rozdílná o více než 7 °C v porovnání s teplotou v místnosti.

Související příspěvky

Nepopulární práce mytí oken v Brně jsem svěřila odborníkům

redakce

Designová svítidla

redakce

Vyčištěná plocha je souvislá bez fleku a stínu, čištění koberců Brno

redakce