INSPIRACE

Chcete v interiéru opravdu luxusní podlahu s elegancí? Vyzkoušejte italské parkety!

Dřevěné podlahy jsou považovány za velmi elegantní druh podlahového materiálu. Dokáží v interiéru navodit příjemnou atmosféru, jsou krásné na pohled a odolné. Parkety jsou v tomto ohledu velmi často vyhledávány pro svůj přirozený vzhled a kvalitu. Ovšem i parkety se mohou lišit, zejména v eleganci. Některé druhy jsou klasické a některé jsou právem považovány za luxusní. Do kategorie luxusních parket se řadí zejména italské parkety.

 

Italské parkety jsou vytvořeny pro opravdu honosné interiéry

Luxusní interiéry si nezaslouží pouze honosný nábytek a stylové vybavení, ale také elegantní podlahový materiál. Právě do takových prostor se hodí italské parkety. Jejich povrch dokáže již na pohled působit velmi přepychově a elegantně. Italské parkety totiž nejsou pouze obyčejná prkna z dřevěného masivu, která by se skládala jedno vedle druhého. Italské parkety tvoří úžasné vzory.

 

Velký výběr nabízí Salon Cardinal

Salon Cardinal patří na naše trhu mezi největší prodejce s nabídkou nábytku a vybavení do luxusních a reprezentativních interiérů. Svůj sortiment vybírá pouze od předních světových firem v jednotlivých oborech, abyste měli jistotu, že se do interiéru dostane opravdový skvost. Vybavení a nábytek ze sortimentu Salonu Cardinal se hodí do reprezentativních rodinných domů, do hotelových lobby. I italské parkety jsou vybírány od předních společností v tomto oboru. Každý výrobce má svá specifika, ze kterých si můžete vybrat, který druh by nejlépe splňoval vaše představy.

 

Italské parkety od tří výrobců

  • Parquet In – ručně vyráběné italské parkety s důrazem na historii a kulturu tohoto podlahového materiálu. Barevné variace přírodního dřeva mohou být tvořeny i do orientálních ornamentů.
  • Forest – parkety Forest s tradicí od roku 1960. Sortiment této společnosti tvoří minimalistické parkety až po velmi důmyslné a hojně zdobené kusy. Výroby probíhá klasickými metodami ve spojení s přesností laserové techniky.
  • Foglie D’Oro – dřevěné podlahy v autentickém designu s kreativními variacemi vyráběné z různých dřevin – akát, modřín, dub a italský či černý ořech. Zpracování těchto dřevin probíhá podle uměleckých starých technik pravých italských řemeslníků.

Kompletní informace naleznete na www.saloncardinal.com.

Související příspěvky

Práce designérky Pavlíny Lipkové z Origine Interier Design

redakce

Proč uvažovat o vaku na sezení?

redakce

Bio Golem S vyhlašuje konec zápachu a pomůže i ušetřit!

redakce