INSPIRACE

Chcete svůj interiér odlišit? Vsaďte na netradiční nábytek!

Touha po originalitě a osobitém stylu v interiéru je v současnosti čím dál častější. Touha po vybavení v co nejmodernějším stylu je stále častěji nahrazována touhou po osobitém stylu a originalitě. Bohužel velké množství prodejců nábytku na tuto nastalou situaci na trhu nezareagovalo nebo ani nechce reagovat. Snaží se prodávat stále stejné druhy nábytku, které ovšem interiéru originalitu a osobitost jen málokdy dodají. Jaký nábytek dodá interiéru styl?

Poohlédněte se třeba po industriálním nábytku

Právě industriální nábytek je v posledních měsících a letech stále skloňovanějším pojmem. Především pak u domácností, které věnují zařízení interiéru a jeho originalitě velký důraz a nechtějí, aby jejich domácnosti splynuly. Industriální nábytek charakterizuje především kombinace masivního dřeva společně s kovem. Nikoliv ale v broušené a dokonalé podobě, ale s přiznanými vadami, jako je stáří nebo opotřebení. Právě v tom je největší kouzlo a zároveň originalita industriálního nábytku.

 hicn016

Industriální interiéry jsou trendem

V současnosti je zařízení interiéru za pomoci industriálních prvků stále populárnější. Tento styl pochází původně z Francie, ale velmi rychle si získává celoevropskou popularitu. Industriální styl samozřejmě neznamená jen designový nábytek v kombinaci dřeva a kovu, ale i ostatní vybavení interiéru by s tímto stylem mělo korespondovat. Velmi užívanými materiály v industriálním stylu do interiéru jsou například beton, pálené cihly, přírodní kámen a další materiály se starším charakterem.heri-sb160_heritge__

Nemůžete najít nabídku? Podívejte se do AV Interiéry!

Snažíte se najít prodejce, který by ve své nabídce měl zastoupen také nábytek v industriálním stylu, ale nikde nemůžete najít odpovídající nebo dostatečně široký sortiment? Specializovaných prodejců pro tento druh na našem trhu opravdu moc není, ale najít se dají. Příkladem je společnost AV Interiéry. Ta se dlouhodobě specializuje na stylový rustikální a exotický nábytek, ale disponuje také kategorií rustikálního nábytku. A nabídka rozhodně není malá, ale naopak má desítky položek různých druhů nábytku. Nábytek vzniká využitím recyklovaného dřeva a železa a každý kus je originál.

 4351madura_

Detailní nabídku najdete na www.avinterieryshop.cz.

Související příspěvky

Chalupářský styl – co je pro něj charakteristické?

redakce

Feng Šuej – hlavní zásady při zařizování interiéru

redakce

Kde vybrat osvětlení při zařizování nového bydlení?

redakce