INSPIRACE

Chcete si vychutnávat elegantní a originální kuchyň? Pak vsaďte na kamenné kuchyňské desky

Málokdo si uvědomuje, že kuchyň je zdaleka nejfrekventovanějším místem každého domova. Není se čemu divit, protože je plná radosti v podobě spousty dobrých potravin. Z toho důvodu se rozhodně vyplatí zařídit tuto místnost co nejelegantněji a dopřát jí odolnou a pěknou kuchyňskou linku.

Kámen je nestárnoucí klasikou

Co jiného k tomuto druhu materiálů dodat? Jedná se o stylový a především velmi odolný materiál, který skvěle odolá veškeré vlhkosti i různým vnějším vlivům. To samé platí i pro jeho použití v podobě kamenných kuchyňských desek, jež sklízejí v poslední době ohromnou popularitu. Stačí se podívat na kterékoliv fotky takového řešení a ihned vás zaujme jeho elegance.

Vzhled ale nyní stranou, protože se zároveň budete moci s kamennými deskami těšit i ohromně dlouhé životnosti. Zkuste si tuto pracovní plochu poškrábat nožem či poškodit vodou. Ať budete zkoušet sebevíce, vážně nebude ve vaší moci kámen poškodit. Zkusíte-li stejný postup s klasickým dřevem, budete jej moci potom ihned vyhodit.

Jaké řešení je pro vás nejvhodnější?

V současné době lze zvolit z mnoha druhů kamene, přičemž můžeme zmínit například žulu, mramor, travertin či třeba pískovec. Samozřejmostí je i možnost obarvení těchto materiálů, takže se fantazii vážně meze nekladou. Ať už zvolíte jakékoliv řešení, rozhodně nechte výrobu i samotnou instalaci profesionálům.

Oblíbenou a ověřenou firmou v tomto odvětví je společnost se stránkami www.kamenictvi-dvorak.cz. Kamenictví Dvořák se pohybuje v oboru již mnoho let a od té doby sbírá velkou spoustu spokojených zákazníků. Jednou z největších specializací těchto profesionálů jsou právě i zmíněné kuchyně, kterým dokáží snadno svou prací vdechnout originální kouzlo. Chcete-li tedy nejfrekventovanější místo celého domu posunout na úplně jinou úroveň, vsaďte na jejich služby.

Související příspěvky

Mytí oken a čištění skleněné fasády u nás zodpovědně zvládla firma „Práce ve výškách Praha 6“

redakce

Proč zvolit dubový nábytek? Už nikdy nebudete chtít jiný

redakce

Sublimace

redakce