INSPIRACE

Chcete koupit hodiny? Poradíme, podle čeho se řídit!

Hodiny rozhodně do moderních interiérů patří. Nejsou jen strojem, který ukazuje čas, ale stal se z nich i významný interiérový doplněk. Nad výběrem hodin je proto nutné přemýšlet. Poradíme vám, jak vybrat ty ideální právě pro vás.

 

Hodiny přizpůsobeny stylu interiéru

V současné době je možné vybírat hodiny, které jsou vyrobené z rozličných materiálů. Klasické jsou hodiny z dřeva nebo plastu, je možné mít také hodiny z kovu, oblíbeným materiálem je také sklo. Hodiny navíc existují v mnoha rozličných tvarech. IN jsou hodiny kulaté, ale i kousky roztodivných tvarů. Pokud vybíráte hodiny, musíte se řídit celkovým laděním pokoje, ve kterém budou viset.

Kam které?

Do kuchyně se nejlépe hodí hodiny s velkým ciferníkem vyrobené z odolných materiálů jako je plast nebo kov. V kuchyni je totiž vlhčeji než v jiných částech domácnosti, takže hodiny musí být těmto podmínkám uzpůsobeny. Do kuchyně se hodí hodiny s motivem – například s květinami či ovocem nebo výrazné barevné. Do obývacího pokoje si pořiďte nějaký ten elegantní kousek. V obývacím pokoji mohou slabě tikat třeba nástěnné hodiny ze dřeva v retro stylu. Hodiny v obývacím pokoji by měly být výrazné – nebojte se tedy větších rozměrů. Naopak v ložnice se držte při zemi. Hodiny zde umístěné by měly mít jemný design a měly by být extra tiché.

 

Od koho?

Při výběru hodin je nutný nejen dobře zvolený design, ale samozřejmě i jejich kvalita. Skvělým příkladem dokonalým spojením obojího jsou hodiny od značek JVD a AMS. Z dílen obou výrobců vycházejí nádherné kousky všemožných designů. O jejich jedinečnost se můžete sami přesvědčit, stačí si prohlédnout nabídku internetového obchodu silvertime.cz. Čeká tu na vás výběr z 921 typů hodin a moderní nástěnné hodiny vysoké kvality zde můžete koupit již za 439 Kč. Bonusem za váš nákup nad 3 000 Kč bude doprava zdarma!

A POZOR – do 8.8. s tímto kódem: CHCISLEVU sleva 100 Kč pro nákup nad 1000 Kč

 

Související příspěvky

Jak na montáž plotu?

redakce

Pisoár k vám domů? Proč ne

redakce

Podlaha jako důležitý prvek vaší domácnosti

redakce