INSPIRACE

Centrální vysavač by neměl ve Vašem domě chybět!

Nebaví Vás vysávání? Vadí Vám manipulace s mobilní jednotkou, nepříjemný hluk i víření prachu a hledáte způsob jak tomu učinit přítrž? Pořiďte si centrální vysavač Husky nebo Duovac.

 

 

Husky a Duovac – doživotní záruka

Srdce systému tvoří sací jednotka umístěná centrálně například v garáži nebo komoře. S vysavačovými hadicemi je propojena rozvody skrytými ve zdi. Systém se uvádí do chodu zasunutím hadice do speciální zásuvky. Centrální vysavače Husky a Duovac lze ale doplnit unikátními hadicemi skrytými ve zdi, které se vysouvají jen na úklid a po skončení vysávání se skryjí v trubním rozvodu.

Na sací jednotku centrálních vysavačů Husky a Duovac je navíc poskytována unikátní doživotní záruka.

        

Nepřekonatelný výkon

Centrální vysavač odvádí vysátý vzduch mimo objekt, takže při úklidu nevíří nečistoty po místnosti. Výkon sacích jednotek se pohybuje kolem 600 Airwattů a jejich filtry si poradí s prachem a nečistotami velikosti již od 0,1 mikronu s účinností kolem 98%. Stálé filtry lze doplnit přídavnými filtračními sáčky, které naprosto eliminují kontakt uživatele s prachem při čištění odpadní nádoby.

Cena vysavačů – příjemné překvapení

Centrální vysavače Duovac a Husky s unikátní doživotní zárukou na sací jednotku dodává společnost Newag s. r. o. za ceny od necelých 15 000 Kč bez DPH. Více informací a kompletní nabídku centrálních vysavačů naleznete na www.newag.cz

 

Související příspěvky

Máte rádi svěží nápady a masiv? Obojí najdete na Drevouje.cz

redakce

Všechno vyřeší vanová zástěna

redakce

Postele z masivu opravdových kvalit

redakce

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.