INSPIRACE

Buď sám sobě makléřem

Také vás obtěžuje neustálá snaha realitních kanceláří být u všeho a za každou cenu? V dnešní době, aby se člověk bál dávat nemovitosti k pronájmu. Jakmile si podáte inzerát do kteréhokoliv inzertního serveru či tištěného zdroje, ihned se vám budou ozývat realitní makléři snad z celé republiky. Naštěstí zde existuje místo, které poskytuje všem potencionálním zájemcům skvělou možnost se stát sám sobě makléřem. Internetový portál realitní revoluce zastřešuje 60 předních inzertních serverů v celé České republice. Jakmile si tedy podáte inzerát, objeví se na všech inzertních serverech naráz.

 

Pronájem bez realitky

Pronájem bez realitní kanceláře sebou přináší celou řadu výhod, ovšem i pár nevýhod. Pojďme se společně podívat na hlavní přednosti této strategie a naopak. Hlavní výhoda spočívá v úspoře provizí. Navíc můžete jednat přímo se zájemci a sami si tak vybrat vhodného kandidáta.

Mimo jiné si můžete zcela sami vybrat zkušeného advokáta, který vám pomůže s kupní smlouvou a dalšími sounáležitostmi. Pokud se rozhodnete nalézt zájemce bez realitky, připravte se na časově náročnější cestu a mimo jiné i omezenou možnost inzerce. To však nyní neplatí s realitní revolucí.

 

Pronájem bytů v Liberci

Máte zájem o pronájem bytů v Liberci a chcete nalézt tu nejvýhodnější nabídku korespondující s vašimi požadavky? Jednoduše využijte návštěvy inzertního portálu a díky tamnímu filtru si nastavte přesně takové parametry a požadavky, které jsou pro vás dosažitelné. Stejně tak se můžete podívat na nabídku nemovitostí k pronájmu po celém území České republice.

Spojte se s portálem realitní revoluce a poskytněte svůj inzerát na 60 nejvýznamnějších realitních serverů s kontaktem přímo na vás. Vše probíhá za naprosté absence realitního makléře a dalších nesmyslných provizí. Můžete tak cílovému zákazníkovi nabídnout mnohem lepší cenové podmínky.

Související příspěvky

Designové vypínače? Aktuální trendy přicházejí přímo z Obzoru

redakce

Společnost Recifa má vynikající výsledky i ve světě sportu!

redakce

Doporučujeme pro manažery: Řada manažerského nábytku Elite

redakce

1 komentář

Matyáš 15. 10. 2020 at 10:14

No sám sobě makléřem bez nulovych informací a zkušenosti nevím, nevím. Už tak půl roku sbírám informace pro koupi bytu a taky informace o různých realitních kanceláří a jak to chodí na trhu realit a bydlení tak různě a člověk se může pěkně salulit když to řeknu slušně může pro př. koupit dům či byt kterým už někdo ručí a pak vám na něj může přijít exekuce třeba a to není sranda. Takže pouštět se do něčeho takového není jen tak já jsem třeba koukal na tyhle weby https://www.bigle.cz/ a tam je více nabídek od RK. Než že by to byla jen jedna kancelář. Takže takový portál vlastně.

Odpověď

Přidat komentář