Search

Buď sám sobě makléřem

Také vás obtěžuje neustálá snaha realitních kanceláří být u všeho a za každou cenu? V dnešní době, aby se člověk bál dávat nemovitosti k pronájmu. Jakmile si podáte inzerát do kteréhokoliv inzertního serveru či tištěného zdroje, ihned se vám budou ozývat realitní makléři snad z celé republiky. Naštěstí zde existuje místo, které poskytuje všem potencionálním zájemcům skvělou možnost se stát sám sobě makléřem. Internetový portál realitní revoluce zastřešuje 60 předních inzertních serverů v celé České republice. Jakmile si tedy podáte inzerát, objeví se na všech inzertních serverech naráz.

 

Pronájem bez realitky

Pronájem bez realitní kanceláře sebou přináší celou řadu výhod, ovšem i pár nevýhod. Pojďme se společně podívat na hlavní přednosti této strategie a naopak. Hlavní výhoda spočívá v úspoře provizí. Navíc můžete jednat přímo se zájemci a sami si tak vybrat vhodného kandidáta.

Mimo jiné si můžete zcela sami vybrat zkušeného advokáta, který vám pomůže s kupní smlouvou a dalšími sounáležitostmi. Pokud se rozhodnete nalézt zájemce bez realitky, připravte se na časově náročnější cestu a mimo jiné i omezenou možnost inzerce. To však nyní neplatí s realitní revolucí.

 

Pronájem bytů v Liberci

Máte zájem o pronájem bytů v Liberci a chcete nalézt tu nejvýhodnější nabídku korespondující s vašimi požadavky? Jednoduše využijte návštěvy inzertního portálu a díky tamnímu filtru si nastavte přesně takové parametry a požadavky, které jsou pro vás dosažitelné. Stejně tak se můžete podívat na nabídku nemovitostí k pronájmu po celém území České republice.

Spojte se s portálem realitní revoluce a poskytněte svůj inzerát na 60 nejvýznamnějších realitních serverů s kontaktem přímo na vás. Vše probíhá za naprosté absence realitního makléře a dalších nesmyslných provizí. Můžete tak cílovému zákazníkovi nabídnout mnohem lepší cenové podmínky.
5 x komentováno u “Buď sám sobě makléřem

 1. The Absent Game

  Involving me and my husband we’ve owned far more MP3 players through the years than I can count, including Sansas, iRivers, iPods (classic & touch), the Ibiza Rhapsody, etc. But, the last few decades I’ve settled down to one line of gamers.

 2. The Ships’s Voyages

  I believe technological know-how just can make it even worse. Now there is a channel to never care, now there won’t be a chance for them to find out.

 3. car parking napsal:

  The Absent Game

  Amongst me and my husband we’ve owned more MP3 players over time than I can count, together with Sansas, iRivers, iPods (basic & touch), the Ibiza Rhapsody, etc. But, the last few many years I’ve settled down to one line of gamers.

 4. here napsal:

  The Silent Shard

  This will most likely be quite practical for some of the employment I intend to never only with my blog site but

 5. Sat TV napsal:

  Third Flower

  My spouse and i are already now delighted that Albert could perform his reports thanks to the concepts he had as a result of your online page. It is actually on occasion perplexing to simply always be freely giving methods which lots of people might ha…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *