INSPIRACE

Bohemiaflex CS navázala spolupráci s řetězcem hobbymarketů Bauhaus

< !DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> Untitled document

Firma Bohemiaflex CS, český tradiční výrobce a dodavatel stínící techniky pro exteriér i interiér, navázala spolupráci s úspěšným řetězcem hobbymarketů Bauhaus. Bauhaus provozuje více než 200 center pro dílnu, dům a zahradu s rozmanitým sortimentem a vysokými nároky na kvalitu v České republice i dalších evropských zemích.

 

Na uspokojení potřeb zákazníků v oblasti stínění spolupracuje řetězec od letošního roku formou zákaznických objednávek s firmou Bohemiaflex CS. „Stále náročnější zákazníci hobbymarketů Bauhaus jistě ocení možnost profesionálního poradenství, zaměření a montáže nadstandardních výrobků stínící techniky pro jejich terasy a zahrady,“ uvedla ke spolupráci Ivana Střílková z firmy Bohemiaflex CS. Zákaznické objednávky zaručí zákazníkům řešení, která nejsou standardně k dostání v řetězcích Bauhaus, ale jsou realizována pečlivě vybranými smluvními partnery.

 

Firma Bohemiaflex CS spolupracuje dlouhodobě v oblasti stínících řešení s předními společnostmi na českém trhu. Například pro značku Staropramen zajišťuje kompletní stavbu stánků a stanů, pivních zahrádek a stínící techniky v rámci eventů, jako jsou Rock for people nebo Colours of Ostrava.

 

Více informací naleznete na www.bohemiaflex.com.

 

***

O firmě Bohemiaflex CS

Firma Bohemiaflex CS, s.r.o. je tradičním výrobcem stínící techniky s dlouholetou zkušeností Má zaveden a používá systém řízení jakosti, který odpovídá ČSN EN ISO 9001:2001. Zaměřuje se na výrobu a montáž stínící techniky pro exteriér a interiér a výrobu a pronájem stanů a stánků. Naším cílem je nadále se podílet na určování tempa a změn v oboru našeho podnikání. Více informací a referenční stavby najdete na www.bohemiaflex-cs.cz a www.bohemiaflex.com

 

Pro další informace a fotografie prosím kontaktujte:

Ivana Střílková
Tel.: (+420) 603 744 629

Související příspěvky

Co všechno nabízí ve svém sortimentu JAP?

redakce

Chcete v interiéru opravdu luxusní podlahu s elegancí? Vyzkoušejte italské parkety!

redakce

Originální český cibulákový porcelán

redakce