INSPIRACE

Bezpečnostní dveře vás ochrání před zloději

Ačkoliv Česká republika patří mezi země s velmi nízkou kriminalitou, bohužel i zde můžeme v průběhu několika posledních let zaznamenat nárůst různých vloupání. Nenechávejte svůj majetek jen tak napospas a braňte se!

 

Štěstí přeje připraveným

Většina lidí má pocit, že jich se žádné vloupání netýká, protože tohle se přece vždycky děje v úplně jiných městech, anebo jen v televizi. Bohužel poté, když dojde i na tyto naivní nešťastníky, je už pozdě na to své dřívější přesvědčení přehodnocovat. Pokud se jedná i o váš případ, navštivte oficiální webové stránky Policie ČR, kde naleznete přehledné statistiky o vloupání z minulých let.

Je třeba si uvědomit, že vchodové dveře jsou tím prvním, na co zloději narazí. Jestliže k momentu vloupání přeci jen dojde, mnohem líp na tom bude rodina, která zainvestuje do kvalitních bezpečnostních dveří, než někdo, kdo dveře nepovažuje za důležité. Jak se říká, štěstí přeje připraveným, a co se zlodějů týče, tak to platí dvojnásobně. Investujte do bezpečí, investujte do kvalitních vchodových dveří.

 

Vsaďte na třicetiletou tradici

Došli jste k názoru, že bezpečnostní dveře do bytu jsou správnou volbou? Výborně, přesně pro vás máme jeden tip. Česká společnost NEXT se této problematice věnuje již dlouhých 30 let, přičemž během doby svého působení už pomohla ochránit majetek opravdu široké řádky svých klientů. NEXT si zakládá na individuálním přístupu k zákazníkům, a proto se neváhejte na cokoliv zeptat.

Společnost se nezaměřuje pouze na byty, ale samozřejmě dodává také vchodové bezpečností dveře do domu. Zákazník má na výběr z pestré škály motivů a designů dveří. Dveře vyrábí na míru, takže při zachování bezpečnostních parametrů mohou vypadat, jakkoliv si vzpomente. Z dalších volitelných certifikovaných vlastností určitě stojí za zmínku tepelná izolace, kouřotěsnost, zvukotěsnost a pro vchodové dveře do bytu ze zákona povinná i protipožární certifikace. Všechny výrobky NEXT jsou certifikované v českých zkušebnách dle evropských norem. Jestliže stále váháte, zda se takové dveře vyplatí, odpověď je určitě ano. Pocit osobního bezpečí a ochrany majetku je totiž k nezaplacení.

Související příspěvky

Moderní koupelna: kombinace protikladů

redakce

Profesionální jímky pro každého

redakce

Novinka ve světě úklidu, kterou ocení každá svědomitá hospodyňka!

redakce