INSPIRACE

Ani kuchyně z masivu nejsou ve variabilitě nijak omezeny

 

Dnešní kuchyně a jejich vybavení stále více směřuje k dokonalosti ve všech směrech. Dokonalost musí být v oblasti vybavení kuchyně, designu kuchyně i v oblasti uspořádání kuchyně. Stále častěji se v dnešní době zvyšuje poptávka po originálním a individuálním řešení kuchyní, které by splňovalo individuální potřeby zákazníků. I když většina obchodů a truhlářských firem nabízí v této oblasti především nábytek laminátových desek, ani kuchyně z masivu nejsou variabilitou nijak omezeny. Jen musíte najít tu správnou a spolehlivou firmu.

 

Dřevo nemůže nahradit žádná imitace!

Ačkoli jsou laminátové desky v dnešní době nabízeny v opravdu věrných imitacích pravých dřevin, nábytek z masivu žádná imitace nahradit nedokáže. Dřevo totiž dodá každé místnosti pocit útulnosti a přírodního tepla. Navíc je masiv mnohem více odolný, než laminátové desky. Tohoto faktu si je vědoma také společnost UNIS-N, která se právě na nábytek z masivu soustředí.

 

Kuchyně z masivu na míru, přesně podle vašich potřeb

Společnost UNIS-N je v oblasti výroby nábytku z masivu zkušeným profesionálem. Na oblast výroby nábytku z masivu se soustředí již dlouhodobě. Proto není problém ani výroba nábytku přímo na míru vašim individuálním požadavkům. Rozmístění kuchyní a nábytku je velmi individuální a specifické. Každý si může vybrat originální vzhled své kuchyně. Rozmístění již není vázáno specifickými pravidly, jako tomu bývalo dříve. Kuchyně na míru mají možnosti prakticky neomezené.

 

Vzhled kuchyně z masivu si ve spolupráci s profesionály navrhujete sami

Jen vy sami víte nejlépe, jaké rozmístění nábytku v kuchyni vám bude nejvíce vyhovovat. UNIS-N s vámi samozřejmě bude vše konzultovat. Po zjištění vašich potřeb připraví návrh kuchyně z masivu přesně podle vašich představ. Vy si můžete vybrat z mnoha originálních motivů a barev kuchyní.

Kompletní nabídku naleznete na www.zakazkovy-interier.cz.

 

Související příspěvky

Dělá vám starosti plíseň? Přenechejte ji odborné firmě „Odstraňování plísně Praha“

redakce

Manželské postele pro pohodlné a zdravé spaní

redakce

Jaký tvar kuchyňské linky vybrat? Záleží hlavně na samotné místnosti

redakce