INSPIRACE

Aby měl majitel domu klidné spaní

Můj dům, můj hrad. Každý majitel nemovitosti ví, že vlastnit dům je radost, ale především starost. Péče o stavbu, její skelet, omítkový plášť, vnitřní prostory, rozvody a v neposlední řadě i zahradu, je natolik náročná, že zabere téměř veškerý volný čas.

Aby se dům podařilo udržet za každé situace v dobré kondici, pomůže garantovat pojištění nemovitosti. S pojištěním Bezpečný domov PLUS se už nemusíte obávat o svůj majetek. Ochrání vás před vrtochy počasí, nešťastnou náhodou, ale i útoky vandalů nebo nájezdy zlodějů.

Ochrana před nepřízní osudu

Majetkové pojištění se vztahuje na škodní události, jako jsou požáry, vichřice, záplavy, krupobití, škody způsobené zvěří, poškození po nájezdu automobilu nebo elektrické zkraty či rozbití skla z jakékoliv příčiny. Majetkové pojištění on-line má základní i katastrofická rizika v ceně, tudíž chrání komplexně.

Majitelé nemovitosti mohou mít „klidné spaní“, protože pojistka od ERGO poskytuje nadstandardní ochranu a zasloužila si ocenění „top produkt“ prostřednictvím nezávislých finančních serverů. Pojistit lze rodinný dům (či rekreační stavbu) až se dvěma byty, byt v osobním vlastnictví, nemovitost ve stavbě, domácnost (trvale obydlenou i rekreační), budovy s podnikatelskou činností do 1/2 obytné plochy, vybavení kanceláře nebo ordinace nebo vedlejší budovy na jiném pozemku (například garáž).

Jak na to?

Zřízení této pojistky je jednoduché. Stačí využít on-line formulář na webovém rozhraní a vyplnit rozlohu dle metrů čtverečních obytné plochy. Součástí smluvní dohody je i pojištění osobní odpovědnosti grátis, které se vztahuje na pojištěnce a celou jeho rodinu.

ERGO pojišťovna nabízí klientům široké portfolio pojistných produktů. V její nabídce naleznete životní pojištění, včetně investičního důchodového pojištění, cestovní pojištění, životní a úrazové pojištění, nevyjímaje pojištění odpovědnosti zaměstnance, které se hodí při každém pracovním poměru. Mít krytá záda se vždy vyplatí.

Související příspěvky

Když pohovku, tak rozkládací!

redakce

Vyberte si svůj nový moderní gril!

redakce

Ke komfortu rodinných domů patří i moderní audiovizuální technika

redakce