INSPIRACE

3 důvody, proč se občas vyplatí zavolat úklidovou firmu

 

Úklidová firma? To je zbytečné vyhazování peněz, řeknou si možná někteří z vás. Vždyť doma i v kanclu si přece umíte uklidit sami! Rozhodně. O tom nechceme pochybovat. Přesto ale existují případy, ve kterých se úklidová firma vyplatí. Povíme vám, jaké případy to jsou. A vy nejspíš zjistíte, že se s nimi setkáváte taky.

 

Ach ty koberce

Koberce jsou skvělé. Ta jejich měkkost. Ta hebkost. Ta hřejivost. Můžete mít jakkoliv luxusní podlahu, ale koberce v jistém slova smyslu nikdy nenahradíte.

Víte ale, že koberce jsou zároveň útočištěm mikroskopického nebezpečí? Roztočů, alergenů a starých nečistot? A že běžným úklidem je ani zdaleka nezničíte všechny?

Dobré úklidové firmy nabízí mokré i suché čištění koberců. S pomocí profesionálních čistících strojů (které na běžném trhu vůbec neseženete) vaše koberce dokonale vyčistí, dezinfikují a provoní. Dosáhnou výsledku, kterému se sami nedokážete ani přiblížit.

 

I úklid může být hazardem

Bydlíte v přízemí? Pak je pro vás mytí oken hračkou. Ale napadlo vás někdy, jak se myje okno v desátém patře? Nebo třeba ve dvacátém? V kancelářských budovách nebo v případě neotvíratelných oken a výloh? To už je jiná káva. Dobré úklidové firmy nabízí výškové mytí oken. A používají k tomu mycí plošinu nebo slaňovací techniku. Postup, ke kterému se vy dostanete jenom stěží.

 

V nouzi poznáš přítele

Už vás někdy vytopili sousedi? Nebo začala téct pračka a udělala z vašeho domova malý bazén? V takových případech máte většinou chuť řvát, brečet, nadávat.,…ale určitě ne uklízet. A právě od toho jsou tu úklidové firmy. Postarají se o vynošení a likvaci poničených věcí, uklidí, vysuší zdi i podlahy. Jednoduše udělají vše pro to, abyste se doma zase cítili jako DOMA.

 

Až se budete příště dívat na to nekončící harampádí v tmavém sklepě, možná usoudíte, že byste ho nemuseli vyklízet vy. Stačí totiž jenom zvednout telefon a zavolat na to úklidovou firmu. Někdy se to prostě vyplatí.

 

 

 

Související příspěvky

Vneste do vašeho domova letní atmosféru a zářivý šmrnc

redakce

Dodejte své garáži kvalitní vzhled

redakce

Jak vybavit ložnici? Nepodceňte barvy ani polštáře

redakce