FINANCOVÁNÍ

Zařizujete si hypotéku? Buďte chytří a nechte si poradit od profesionálů!

Untitled document

Chcete už konečně bydlet ve svém vlastním domě nebo bytě a jediné, co vám v tom brání, je vyřízení hypotéky? Máte obavy ze složitého zařizování a papírování nebo jednoduše nevíte, jak na to? Potom pro vás máme skvělou zprávu. S vaší hypotékou vám totiž mohou pomoci skuteční profesionálové…

Hypotéka může být dostupná pro každého

Vyřizování hypotečního úvěru zabere spoustu času, stojí vás plno nervů a co víc – může skončit i neúspěchem. Tedy oznámením, že vám banka hypotéku neposkytne. V tomto případě vám zbudou jen oči pro pláč. Z tohoto černého scénáře ale nemusíte mít žádné obavy, tedy v případě, pokud se obrátíte na odborníky, kteří hypotékám rozumí a pomůžou vám ji získat!

S GEPARD FINANCE je vyřízení hypotéky snadné!

Ty najdete v renomované společnosti GEPARD FINANCE, která se právě na vyřizování hypoték specializuje. Čekají tu na vás profesionálové, kteří se vám budou věnovat při celém procesu vyřizování vaší hypotéky. Makléř nejdříve zjistí, jestli máte na hypotéku nárok a potom vám pomůže najít pro vás nejvhodnější variantu. Díky tomu se tak můžete vyvarovat případných chyb při podpisu nevýhodných smluv. Makléř z GEPARD FINANCE vám také pomůže vyjednat podmínky, na které byste samostatně neměli ani šanci dosáhnout. Můžete tak díky tomu výrazně ušetřit a to nejen svůj čas ale především i peníze. Makléř vám například může vyjednat slevu na poplatku za vyřízení hypotečního úvěru ve výši 50% – 100% poplatku. A to už stojí za pozornost, že?

Neustále v kontaktu

Navíc pozor kvalifikované finanční poradenství a administrativní služby poskytují makléři z GEPARD FINANCE zcela zdarma. Navíc s vámi makléři budou v kontaktu celou dobu po vyřizování hypotéky ale také potom.

Více informací a kompletní informace najdete na www.gpf.cz

Související příspěvky

Menší opravy v bytě: Jak je financovat a neprohloupit?

redakce

U výběru dveří a oken se zaměřte na kvalitu

redakce

GEPARD FINANCE opět bodují – prožívají totiž další úspěšný rok

redakce