FINANCOVÁNÍ

Výhodná půjčka? I taková existuje – a pozor – pro každého!

Půjčujeme si na leccos. Někdo na bydlení, další na novou pračku nebo televizi, jiný na koupi auta, další třeba na dovolenou. Při hledání půjčky ale většinou děláme stejnou chybu – vezmeme první nabídku, která se nám namane. Peníze sice dostaneme, ovšem potom zbudou jen oči pro pláč, protože máme vysoký úrok a platíme super vysoké splátky. Víte o tom, že nemusíte? Stačí si jen vzít půjčku na správném místě! A my víme, kde…

 

Konečně i na českém trhu

Sen o výhodné půjčce se konečně může stát vlastně pro každého realitou, protože se do České republiky dostaly speciální půjčky Ammado. Výhod mají hned několik a byla by škoda jich nevyužít. Největší výhodou je bezpochyby super nízký roční úrok. Ten může u Ammado půjčky být i skvělých 9,8%.


TIP – společnost Ammado to myslí s nízkým úrokem opravdu vážně. Pokud budete jejich oficiální stránky sdílet na sociální síti Facebook, máte super nízký úrok zaručen.


 

5 až 400 tisíc rychle a výhodně!

Ammado pujcka může být různě vysoká – záleží na vašich potřebách. Půjčit si můžete třeba jen 5 000 Kč, ale bez problémů také až 400 000 Kč. Výhodu je, že si každý může zvolit dobu splatnosti. Tu je možné nastavit na jeden rok až sedm let. Záleží na vašich finančních možnostech. Díky správnému nastavení půjčky se můžete těšit na nízké splátky. Tak například při půjčce 250 000 Kč můžete splácet pouhých 2 990 Kč měsíčně. Půjčka u Ammado je výhodná i z toho důvodu, že za ní neplatíte žádné poplatky. Společnost nevyžaduje ani ručení nemovitostí.

 

Pro koho a jak zažádat?

Abyste půjčku získali, stačí vyplnit online žádost, společnost vás bude obratem kontaktovat. Online žádost není závazná. O půjčku si může zažádat každý – vhodná je pro živnostníky, zaměstnance a třeba i pro maminky na mateřské či seniory.

 

Související příspěvky

Infrakabiny jako doplněk bydlení pro seniory

redakce

Sporák je základem každé kuchyně. Pečujte o něj!

redakce

Je možné získat nové bydlení bez vysokých splátek hypotéky?

redakce

1 komentář

Anicka 29. 11. 2014 at 18:50

Já si půjčuji menší částky před výplatou vždy u http://smspujcka-ihned.cz. Zatím jsem s nimi velmi spokojená.

Diskuze je uzavřena.