FINANCOVÁNÍ

Stavební spoření pomůže se stavbou

Raiffeisen stavební spořitelna působí na českém trhu již od roku 1993 a pyšní se titulem specialista na bydlení. Nabízí výhodné půjčky na bydlení pro spotřebitele a umožňuje jim tak splnit si své sny o bydlení i bez finančních prostředků.

 

Výhodné půjčky na bydlení, které nabízí, můžete použít prakticky na cokoliv při svém plnění snu o krásném bydlení.  Půjčku můžete použít na koupi domu nebo bytu, rekonstrukci či modernizaci Vašeho domova. Výhody půjčka od Raiffeisen stavební spořitelny má pevnou úrokovou sazbu a získáte s ní slevy u partnerských firem a mnoho dalších. I bez počátečního vkladu si u nás můžete zařídit bydlení, o kterém sníte.

Výhody pro každého

Pokud chcete myslet na budoucnost a zajistit si nějaké rezervy, stavební spoření je jedním z nejvýhodnějších a také nejspolehlivějších způsobů jak to udělat. Nabízí Vám velmi bezpečné navýšení Vašich peněz. Se stavebním spořením od Raiffeisen stavební spořitelny získáte navíc řadu výhod, které opravdu stojí za zvážení. Buďte svým snům zase o krok blíž, s námi to dokáže úplně každý.

 

Související příspěvky

Nejlevnější hypotéka může potěšit i vás!

redakce

Rekonstruujte své království v kuchyni

redakce

Až poloviční úspory za vytápění

redakce