FINANCOVÁNÍ

Starosti s hypotékou? Nechte je na jiných!

Vyřizování hypotéky není procházka růžovým sadem. Pokud se na vyřizování hypotéky chystáte, obrňte se trpělivostí a pevnými nervy. Čeká vás totiž běhání po bankách, pročítání mnoha stránek nabídek, složité papírování…nebo také ne. Pokud se svěříte do rukou odborníků, můžete všechny starosti, které s vyřizováním hypotéky souvisí, klidě hodit za hlavu. Jaké jsou možnosti?

 

S GEPARD FINANCE vás hypotéka bude bavit

Při vyřizování hypotéky se můžete svěřit do rukou odborníků, pro které je vyřizování hypotéky snadné a lehké. Dobrým průvodcem pro vás mohou být makléři z renomované společnosti GEPARD FINANCE, kteří pomohli k výhodné hypotéce již mnoha spokojeným klientům.

 

 

Proč hypotéka s GEPARD FINANCE?

Odpovědí se nabízí hned několik. GEPARD FINANCE má k dispozici 300 certifikovaných makléřů na 60 obchodních místech, takže jsou jejich služby dostupné po celé České republice. Každý makléř pro vás může vyhledat tu nejvýchodnější hypotéku a podmínky, na které byste samostatně vůbec nedosáhli. S GEPARD FINANCE můžete získat například hypoteční úvěr již od 2,29%, až 100% slevu na bankovním poplatku za zpracování úvěru a mnohem více. GEPARD FINANCE například garantuje i poskytnutí kvalifikovaných informací o možnostech na schválení hypotéky nejpozději do 48 hodin, což nikde jinde nezískáte.

 

Administrativní práce k hypotéce zdarma

Příjemným bonusem je také to, že GEPARD FINANCE nabízí zajištění veškeré administrativy související s hypotečním úvěrem zcela zdarma a pro každého. Samozřejmostí je potom individuální přístup a diskrétnost. Makléř vám bude navíc k dispozici i po vyřízení úvěru. Stačí vlastně jen zavolat.

 

Vyřiďte svou hypotéku v klidu a pohodě.

Kompletní informace najdete na www.gpf.cz

Související příspěvky

Zdá se vám, že váš interiér potřebuje změnu? Změňte vzhled od základu!

redakce

Chcete vždy to nejlepší? To nejlepší pro vaši stavbu

redakce

Praha 9 jako jedno z nejlepších míst k bydlení! Co nabízí?

redakce

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.