FINANCOVÁNÍ

Starosti s hypotékou? Nechte je na jiných!

Vyřizování hypotéky není procházka růžovým sadem. Pokud se na vyřizování hypotéky chystáte, obrňte se trpělivostí a pevnými nervy. Čeká vás totiž běhání po bankách, pročítání mnoha stránek nabídek, složité papírování…nebo také ne. Pokud se svěříte do rukou odborníků, můžete všechny starosti, které s vyřizováním hypotéky souvisí, klidě hodit za hlavu. Jaké jsou možnosti?

 

S GEPARD FINANCE vás hypotéka bude bavit

Při vyřizování hypotéky se můžete svěřit do rukou odborníků, pro které je vyřizování hypotéky snadné a lehké. Dobrým průvodcem pro vás mohou být makléři z renomované společnosti GEPARD FINANCE, kteří pomohli k výhodné hypotéce již mnoha spokojeným klientům.

 

 

Proč hypotéka s GEPARD FINANCE?

Odpovědí se nabízí hned několik. GEPARD FINANCE má k dispozici 300 certifikovaných makléřů na 60 obchodních místech, takže jsou jejich služby dostupné po celé České republice. Každý makléř pro vás může vyhledat tu nejvýchodnější hypotéku a podmínky, na které byste samostatně vůbec nedosáhli. S GEPARD FINANCE můžete získat například hypoteční úvěr již od 2,29%, až 100% slevu na bankovním poplatku za zpracování úvěru a mnohem více. GEPARD FINANCE například garantuje i poskytnutí kvalifikovaných informací o možnostech na schválení hypotéky nejpozději do 48 hodin, což nikde jinde nezískáte.

 

Administrativní práce k hypotéce zdarma

Příjemným bonusem je také to, že GEPARD FINANCE nabízí zajištění veškeré administrativy související s hypotečním úvěrem zcela zdarma a pro každého. Samozřejmostí je potom individuální přístup a diskrétnost. Makléř vám bude navíc k dispozici i po vyřízení úvěru. Stačí vlastně jen zavolat.

 

Vyřiďte svou hypotéku v klidu a pohodě.

Kompletní informace najdete na www.gpf.cz

Související příspěvky

Konec fixace nutí lidi k prodeji nemovitosti

redakce

Vyplatí se hypotéka na investiční byt?

redakce

Otevřené dveře mohou zabírat místo

redakce