FINANCOVÁNÍ

Správný materiál pro výrobce plastových a dřevěných oken

< !DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> Untitled document

Každý výrobce plastových či dřevěných oken ví, že pro vyrobení kvalitních oken potřebuje kvalitní plastové profily, případně dřevo, kvalitní skla a také kvalitní spojovací materiál. Sehnat kvalitního a spolehlivého výrobce spojovacího materiálu je předpokladem k výrobě opravdu spolehlivých oken a k jejich bezpečnému a bezproblémovému chodu.

Visimpex nabízí kompletní sortiment

Společnost Visimpex je dlouholetým výrobcem spojovacího materiálu pod značkou WINTECH pro profesionální využití. Výrobky prochází několika testy a zkouškami kvality, aby se do rukou výrobců a pracovníků dostal pouze opravdu kvalitní výrobek. Pro profesionální výrobce plastových a dřevěných oken firma Visimpex nabízí kompletní sortiment spojovacího materiálu. Nabídka obsahuje spojovací materiál a příslušenství pro automatizovanou výrobu, ruční výrobu i pro firmy zajišťující montáž oken.

Nemusíte se ohlížet jinde. Visimpex má vše!

V katalogu firmy Visimpex – WINTECH Windows – si jistě vybere každý výrobce oken produkty po svou výrobu. Tento katalog je přehledně sestaven a jsou v něm veškeré spojovací materiály a příslušenství, které potřebujete. V sortimentu Visimpex naleznete šrouby pro montáž výztuh či kování plastových oken, speciální vruty pro montáž kování eurooken, šrouby pro spojování profilů, šrouby pro okapnice a parapety, kotevní prvky, záslepky, kryty, bity, nástavce, klíče i například vrtáky. Neváhejte a prohlédněte si katalog spojovacího materiálu oken společnosti Visimpex – WINTECH Windows – a vyberte si šrouby a vruty i pro Vaši výrobu.

Katalog a kompletní informace naleznete na www.wintech.cz

Související příspěvky

Chcete získat hypotéku bez problémů? Můžete!

redakce

Zařizujete si hypotéku? Buďte chytří a nechte si poradit od profesionálů!

redakce

Chcete vždy to nejlepší? To nejlepší pro vaši stavbu

redakce