FINANCOVÁNÍ

S pomocí Gepard Finance konečně bydlíme ve svém!

Žijeme s manželem a dvěma dětmi v malém panelákovém bytě, který ani zdaleka nestačí našim požadavkům. Děti rostou a společně s nimi jsou vyšší i nároky na prostor, který potřebují a ačkoli bychom jim ho chtěli s manželem dopřát, nemůžeme si dovolit z vlastních financí koupit rodinný domeček, do kterého bychom se pohodlně vešli. Manžel jednoho dne přišel s nápadem vzít si hypotéku. Představa to sice byla lákavá a vidina života v domečku mě ihned zahřála u srdce. Rozčarování přišlo ve chvíli, kdy před námi v bance zavřeli pomyslné dveře se slovy, že nám hypotéku o výši více jak milionu a půl v žádném případě poskytnout nemohou. Všechny naše představy se rázem rozplynuly jako pára nad hrncem…

 

Naštěstí jsme nepodlehli panice a rozhodně doma neseděli s rukama v klíně. Hned ten den jsme si společně s šálkem lahodné kávy sedli k internetu a narazili na aplikaci hypoteční kalkulačka, která nám hodně pomohla. Udělali jsme si s manželem představu o našich možnostech a také o tom, kolik a kde nám mohou nabídnout. Jednou z nabídek, na které jsme při naší honbě za vytouženým domeček narazili, byla i nabídka od Gepard Finance. Tato firma nabízela nejen pomoc při samotném vyřízení hypotéky, ale rovněž i nejnižší možný úrok. Řekli jsme si – proč ne?

 

A víte co? Rozhodně jsme s manželem našeho rozhodnutí svěřit naše sny a tužby do rukou této firmy nelitovali! Druhý den odpoledne jsme se s firmou spojili a domluvili si schůzku s poradcem, který byl ochotný a vstřícný. Vysněná hypotéka nám tak byla zase o krůček blíž a já už se viděla v novém baráčku na prostorné zahradě s bazénem.

 

Schůzka s poradcem proběhla v přátelském duchu. Navštívil nás během jediného týdne, všechno nám pečlivě vysvětlil a seznámil nás s našimi možnostmi, které s manželem jakožto oba pracující máme. Díky jeho přátelskému a ochotnému jednání jsme byli od hypotéky pouhý krůček. Na vlastní zkušenosti jsme se přesvědčili, že společnost Gepard Finance dokáže poradit a najít to nejlepší řešení. S manželem můžeme jedině doporučit všem, kteří stejně jako my chtějí svým dětem dopřát to nejlepší rodinné zázemí!

Související příspěvky

5 tipů, jak se zorientovat v nabídce půjček

redakce

Čeká vás zařizování hypotéky? Usnadněte si ho!

redakce

Vybavte svůj domov nábytkem s nádechem exotiky

redakce