FINANCOVÁNÍ

S každou 12. hypotékou v ČR pomáhají makléři GEPARD FINANCE. Nechcete si pomoci i vy!

Získat výhodnou hypotéku je pro běžného smrtelníka velmi obtížným úkolem. Abyste získali výhodnou hypotéku, je nutné jejímu vyřizování věnovat hodně času a vše důkladně promyslet. Nemusí to ale tak být. Výhodnou hypotéku můžete totiž získat i velmi rychle a bez zbytečných starostí.

Hypotéka s GEPARD FINANCE se rozhodně vyplatí

Společnost GEPARD FINANCE působí na trhu s nemovitostmi již velmi dlouho a v současné době může proto nabídnout to nejlepší pomoc, kterou je možné mít. GEPARD FINANCE zaměstnává výhradně zkušené makléře, kteří umí sehnat výhodnou hypotéku pro každého. V roce 2011 ušetřili makléři z GEPARD FINANCE peníze celkem 5893 klientům, kteří využili jejich služeb.

GEPARD FINANCE

Hypotéku nejvýhodněji pro vás!

Makléři z GEPARD FINANCE vám pomohou při celém procesu vyřizování hypotéky. Nejdříve zjistí, jestli a v jakém rozsahu máte na hypotéku nárok. Poté už vlastně jen budete čekat na nabídku. Makléř za vás zjistí všechny možnosti a poté vám doporučí tu nejlepší pro vás. Navíc pozor – administrativní služby poskytují makléři z GEPARD FINANCE zdarma. Díky makléřům můžete také získat podmínky, na které byste jako samostatná osoba dosáhli jen velmi těžko. Makléři umí zajistit nejnižší dosažitelnou úrokovou sazbu, mohou snížit i poplatek za vyřízení hypotéky a mnohem více. S GEPARD FINANCE dokonce můžete získat i hypoteční úvěr již od 2,29%! Makléř vám bude navíc k dispozici i po vyřízení hypotéky. Budete-li potřebovat s čímkoliv pomoc, můžete se na něj kdykoliv obrátit.

Pokud chcete mít výhodnou hypotéku i vy, kontaktujte makléře z GEPARD FINANCE. Kompletní informace a nabídku služeb najdete na www.gpf.cz

Související příspěvky

Prodáváte byt či dům? V těchto případech budete osvobozeni z daně

redakce

Na nákupu nemovitosti je možné ušetřit!

redakce

Rekonstruujte své království v kuchyni

redakce