Search

Realizovat své vlastní bydlení můžete i díky půjčce

Sníte o dokonalém bydlení, ale nemáte na něho peníze? Pokud je to tak, potom pamatujte, že pomoci může půjčka. Pokud jde o to, vzít si ji právě v souvislosti s naším bydlením, rozhodně můžeme říci, že se jedná o cestu, která může být řadou odborníků i doporučená. Samozřejmě primárně záleží hlavně na tom, jak bude daný úvěr výhodný. Dnes není problém při hledání té pravé použít různé weby, kde si lze jednotlivé parametry úvěrů porovnat. My doporučujeme Finmoney půjčky, což je služba, která mapuje jak bankovní, tak i nebankovní půjčky na našem trhu. Můžete tak celkem snadno zjistit informace, jako jsou:

·         Výše částek a termíny splácení

·         Úrokové sazby a RPSN

·         Podmínky získání a možnosti využití

 

Plánujete stavbu, nebo koupi nemovitosti?

Nyní se už pojďme podívat na konkrétní typy úvěrů, a to v souvislosti s tím, na co je můžeme využívat. Jako první si představíme situaci, kdy máte zájem si nemovitost koupit, nebo si ji budete chtít postavit. Je více než jasné, že v takovém případě bude úvěr spojený s částkou, která se bude pohybovat v milionech. Tolik dnes půjčí hlavně hypotéky. Jedná se o bankovní půjčky, které mají velkou výhodu v tom, že se jedná v souvislosti s úrokem o nejvýhodnější možnosti, jak nemovitost financovat. Vzhledem k částkám potěší i to, že půjčené peníze lze splácet třeba i několik desítek let.

Negativum hypoték může být hlavně v tom, že se jedná o produkt účelový, a tak je nutné konkrétní využití vždy dokládat. V případě stavby se může jednat třeba i o povinnost postupného čerpání. To hlavní, bez čeho se však neobejdete, to je nutnost ručit nemovitostí. Dnes jenom těžko najdete takovou hypotéku, kde by to v souvislosti s podmínkami nebylo nutné.

 

Potřebujete si jenom zvelebnit stávající byt, nebo dům?

Pokud už máte kde bydlet, a to třeba v domě nebo bytě, může váš sen o dokonalém bydlení souviset s tím, že si chcete stávající nemovitost jenom vylepšit. Pokud je tomu tak, už není nutné žádat si o hypotéku, jelikož vám může pomoci klasická spotřebitelská půjčka. Ideální je volit tu účelovou, jelikož nabídne nejenom lepší úrok, ale i snadnější podmínky získání. Podobně jako u hypotéky, i u ní je třeba konkrétní účel dokládat. A na co všechno nám dovolí peníze využít? Může jít třeba o:

·         Práce i materiál spojený s rekonstrukcí

·         Koupě nábytku a dalšího vybavení

·         Koupě spotřebičů

Dnes tento úvěr nabídne jak bankovní, tak i nebankovní segment. Obvykle je k dispozici i na několik stovek tisíc korun. V rámci žádosti potěší fakt, že nemusí být nutné cokoliv zastavovat, jelikož plně postačí doložení příjmu, a to nejenom z klasického zaměstnání, ale třeba také z podnikatelské činnosti. Záleží na tom, jak si konkrétní osoba vydělává.

 

Když potřebujete jenom konkrétní koupi, nebo opravu

Bydlíte, rozbil se vám spotřebič a potřebujete jeho opravu? Nebo naopak došlo k tomu, že vám zcela dosloužil a vy potřebujete koupi nového? Pokud na něho nemáte, je zbytečné brát si vysoké půjčky, které jsme popsali výše. Lepší volbou jsou ty krátkodobé. Nabídnou několik tisíc korun na dobu jednoho měsíce – s možností prodloužení. Výhodou je určitě snadné získání, jelikož nemusí být dokládán příjem, stejně jako nemusí být řešena ani finanční minulost. Je to i půjčka pro lidi v registru. Pokud se podíváme na to, na co ji využít, tak potěší i fakt, že se jedná o úvěr, který je neúčelový. Útratu peněz není nutné říkat, ani dokládat.

Na trhu dnes najdete na několik desítek poskytovatelů, kteří se liší hlavně úrokovými sazbami. Pro nejlepší výhodnost doporučujeme oslovit toho, který má k dispozici první půjčku zcela zdarma. Je tedy nejvýhodnější možností, která existuje. Pokud splatíte včas, nedáte nikomu ani jedinou korunu navíc.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *