FINANCOVÁNÍ

Potřebujete půjčit peníze? Home Credit může být nejvýhodnějším řešením! Proč?

Z posledních statistických analýz vyplývá, že české domácnosti dluží celkem téměř 1 232 mld. Kč. Když opomineme úvěry na bydlení, které tvoří největší část dlužné částky, lidé si nejvíce půjčují na nákup automobilu či nových elektrospotřebičů, dále také na dovolenou a výjimkou nejsou ani půjčky na běžný provoz domácnosti. Půjčit si peníze, to dnes není opravdu nic neobvyklého. Je o tom ale nutné přemýšlet a půjčit si co možná nejvýhodněji. Se zajímavou nabídkou přichází společnost Home Credit. Proč vsadit právě ne Home Credit a co vše nabízí?

 

Home Credit jako stabilní partner

V současné době existují 3 hlavní možnosti, kde si může každý půjčku zřídit. Je možné zažádat o klasický bankovní úvěr. V tomto případě se ale stává, že půjčka není poskytnuta všem. Banky jsou velmi opatrné, takže nepůjčí každému. Druhou možností, jak získat úvěr, je půjčit si od nebankovní instituce. Této volby využívá stále více lidí. Důvod je jednoduchý: nebankovní instituce půjčují někdy i bez doložení příjmu a nenahlíží ani do registru dlužníků. Na oplátku za to žádají až nesmyslně vysoké úroky, což si lidé mnohdy neuvědomují.

 

Třetí možnost je ta, že si půjčíte od seriózní nebankovní instituce. Právě do této kategorie se řadí společnsot Home Credit. Na českém finančním trhu je aktivní už od roku 1997 a do dnešní doby se stala jedním z předních poskytovatelů spotřebitelského financování v České republice. Home Credit nabízí půjčky bez zbytečných průtahů při vyřizování a téměř pro každého. Je tak zlatou střední cestou, po které je určitě dobré se vydat.

 

Kreditní karty, půjčky i nákup na splátky

Home Credit nabízí svým klientům hned několik variant půjčení si peněz. Velice populární jsou kreditní karty, se kterými je vždy nakupování snadnější a výhodnější. Prvním typem je nejoblíbenější Premia karta Home Credit. Na kartě máte vždy k dispozici finance do výše dohodnutého úvěrového rámce a můžete ji používat na nákup čehokoliv potřebujete. Skvělé je, že můžete využívat slevy na nákupech u partnerů Home Credit, takže vlastně neustále šetříte. Bezúročné období je v tomto případě až 51 dnů! Produktem společnost je například i Nákupní karta Premia – speciální kreditní karta pro zákazníky KIKA a BAUMAX, Clubcard kreditní karta Premium aj. Zajímavostí je jistě karta Karta Desetina, díky které můžete nakupovat na splátky. U Home Credit je možné si výhodně půjčit i na nákup automobilu – společnost spolupracuje až s 857 prodejci automobilů, u kterých si můžete koupit výhodně vůz na splátky.

 

Půjčka, která nemá konkurenci

Nejdůležitějším a současně i nejoblíbenějším produktem společnosti je Home Credit půjčka, která má oproti ostatním na trhu hned několik výrazných výhod. Půjčka je poskytována až do výše 150 000 Kč a není u ní potřeba ručitele. Zajímavé je, že půjčku je možné do 1 měsíce od vyřízení zrušit, potěší i možnost měnit výši splátek v průběhu splácení. Půjčka HomeCredit je výhodná i tím, že je možné nastavit splátky až na 84 měsíců. Společnost připravila pro všechny poctivé klienty, kteří pravidelně splácejí, jedinečnou akci: pokud klient řádně splácí, dostane každý rok několik splátek zpět. Jistě i vy oceníte, že ihned po uzavření smlouvy vám bude poskytnut online přehled o transakcích a splátkách, který vám bude k dispozici po celou dobu splácení zdarma.

 

Jak půjčku získat?

Stačí se podívat na internetové stránky skvelapujcka.cz. Právě zde totiž najdete online formulář pro vyřízení půjčky. Nemusíte tedy nikam chodit a ztrácet váš drahocenný čas, protože půjčku od Home Credit vyřídíte pěkně z pohodlí domova.

Související příspěvky

Když hypotéku, tak s Gepardem!

redakce

Sazby hypoték v září mírně poklesly. Jaký bude další vývoj?

redakce

Na nákupu nemovitosti je možné ušetřit!

redakce

3 x komentováno

ana 15. 7. 2015 at 13:43

Dostal jsem štědrý a čestný Robert sumu 6300 eur. Ve skutečnosti jsem navázal kontakt a po 72 hodinách jsem mohl dostat můj úvěr. Já publikovat tento příspěvek, protože jsem šťastný a chci, abyste vy, kdo jsou v nouzi užívat. Zde je jeho email: robertfinanz@hotmail.com

bary 3. 5. 2016 at 3:46

Ahoj

Už jste byl odepřen vaší banky nebo jiné finanční
Instituce ?, strach Ne víc, protože tato společnost je zde, aby vám pomohl
z vašich finančních potíží dáváme z úvěrů ve výši 3% pro naše
Zákazníci, kteří jsou ochotni zaplatit více v příštích několika letech .. Jste
zájem ucházet se o jakékoli půjčky, uvedené níže, laskavě poslat
email: Barrybushloanfirm@gmail.com

Nabízíme následující druhy úvěrů:

* Kredit ..
* Osobní půjčky ..
* Podnikatelské úvěry ..
* Investiční úvěry ..
* Vývoj půjčky ..
* Úvěrů na bydlení ..
* Úvěry ze stavebního spoření ..
* Úvěry na koupi auta ..
* Konsolidaci dluhu úvěry ..
* Mezinárodní úvěry ..
* Studentské půjčky a mnohem víc bez zbytečného odkladu ….

Použít a obdrží půjčku do 48 hodin .. Nenechte si ujít !!
Čekáme na váš mail ……

Poznámka: všechny návaznosti na: Barrybushloanfirm@gmail.com

pan Barry

Dr Purva Pius 17. 8. 2018 at 18:33

Nigeria, Ghana Turkey, France and Israel.My name is Mrs.Ramirez Cecilia, I am from Philippines. Have you been looking for a loan?Do you need an urgent personal or business loan?contact Fast Legitimate Loan Approval he help me with a loan of $78.000 some days ago after been scammed of $19,000 from a woman claiming to be a loan lender from Nigeria but i thank God today that i got my loan worth $78.000.Feel free to contact the company for a genuine financial Email:(creditloan11@gmail.com)

Diskuze je uzavřena.